Anna Wajs-Wiejacka
Anna Wajs-Wiejacka| 

Monika Olejnik zaprasza do wspólnego biegu. Ma też niespodziankę

22

Monika Olejnik od lat aktywnie włącza się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nie inaczej jest w tym roku. Dziennikarka zdecydowała się wystawić na licytację wspólne bieganie. To nie jedyne, na co może liczyć zwycięzca aukcji. Prowadząca "Kropkę nad i" przygotowała dodatkową niespodziankę.

Monika Olejnik zaprasza do wspólnego biegu. Ma też niespodziankę
Monika Olejnik (fot. Instagram)

Przed nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Choć największa impreza charytatywna w naszym kraju odbędzie się w najbliższą niedzielę, już od jakiegoś czasu można brać udział w licznych aukcjach, z których dochód wesprze WOŚP. Tegoroczna zbiórka pomoże "płucom po pandemii".

Zebrane pieniądze pozwolą zakupić sprzęt do szpitalnych oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Jak co roku w akcję chętnie włączają się celebryci, osoby publiczne, politycy i dziennikarze. Nie da się ukryć, że oferowane przez nich przedmioty, czy atrakcje, osiągają na licytacjach zawrotne sumy. Wielu z nich angażuje się w akcję już od wielu lat, inni włączają się w nie po raz pierwszy.

W tej pierwszej grupie od lat znajduje się dziennikarka Monika Olejnik.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tak Ziobro urządził Obajtka. Ekspert: grozi mu do 25 lat więzienia

Nie jest tajemnicą, że dziennikarka i prowadząca program "Kropka nad i" jest pasjonatką biegania. Robi to regularnie od kilkunastu lat, biegając bez względu na pogodę, także poza granicami naszego kraju.

"Jestem szczęśliwa, kiedy biegam. Lubię biegać w samotności, to, że różne myśli przychodzą mi do głowy, to, że czuję wolność, że wydobywają się ze mnie endorfiny" - mówiła dziennikarka w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN".

Monika Olejnik wystawiła wspólne bieganie na licytacji WOŚP

Raczej nikogo nie zdziwi, że Monika Olejnik wystawiła na licytację wspólne bieganie. "Spotkajmy się na treningu biegowym" - zachęca dziennikarka, która przygotowała dodatkową niespodziankę dla zwycięzcy aukcji. Ma nią być książka i płyta z dobrą muzyką.

Ze szczegółów aukcji dowiadujemy się, że w treningu biegowym z Moniką Olejnik będzie mogła wziąć udział tylko jedna osoba, a sam trening odbędzie się w Warszawie w dogodnym dla obu stron terminie. Niestety nie będzie to tania rzecz. Na ten moment wspólne bieganie z Moniką Olejnik kosztuje już ponad 14 tys. zł.

Monika Olejnik nie jest jedną dziennikarką, która włączyła się w aukcje WOŚP. Piotr Kraśko wystawił w tym roku na licytację odrabianie lekcji z dziećmi i opiekę nad nimi. Można wylicytować również grę w padle z duetem Konrad Piasecki i Grzegorzem Kajdanowiczem.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić