Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MD
|

Morze plotek o kryzysie. Wymowne zdjęcia na Facebooku Katarzyny Żak

2
Podziel się:

Katarzyna i Cezary Żak przechodzą małżeński kryzys? Plotki pojawiły się, gdy jedna z kolorowych gazet pisała o gorszych momentach w związku pary. Żak postanowiła krótko odpowiedzieć na plotki o rzekomym rozwodzie.

Morze plotek o kryzysie. Wymowne zdjęcia na Facebooku Katarzyny Żak
Katarzyna Żak odpowiada na krążące plotki o kryzysie w małżeństwie (AKPA)

Cezary i Katarzyna Żak są ze sobą od 35 lat i uważani są za jedną z piękniejszych par w polskim show-biznesie. Na próżno szukać afer z udziałem tej dwójki. Widzowie pokochali ich szczególnie, gdy razem grali w "Miodowych latach". Podobnie jak w serialu, w życiu prywatnym przeżywali wzloty i upadki. W wywiadach przyznawali, że ich wspólne życie nie zawsze było kolorowe.

Katarzyna Żak miała ostatnio "wyznać" w rozmowie z "Dobrym Tygodniem", że w pewnym momencie byli o krok od rozstania.

Patrząc na wszystkie nasze wspólne lata, muszę powiedzieć, że ta linia miłości nie zawsze była prosta, a raz zdawało mi się nawet, że moje uczucie do niego całkowicie się wypaliło - cytuje tygodnik. To wzbudziło falę plotek, na które aktorka postanowiła zareagować.
Zobacz także: Zobacz: Najdłuższe związki w polskim show-biznesie. Rekordziści są ze sobą od 50 lat
"Nie zajmowałem się domem, rodziną, nie odwoziłem córek do szkoły. Wszystko było na głowie żony. Mam tę świadomość i żałuję" - cytował "Dobry Tydzień" Cezarego Żaka. Te komentarze wywołały, niestety, lawinę domysłów. Pojawiły się interpretacje, że to teraz w małżeństwie Żaków coś jest nie tak...

Aktorzy mogli te plotki przemilczeć, ale zdecydowali się jednak na krótki wpis. Katarzyna Żak opublikowała na Facebooku dwa zdjęcia z mężem i już po nich widać, że o kryzysach w związku nie ma mowy.

Jak co roku w wakacje, żeby tradycji stało się zadość prasa brukowa cytuje nasze "rzekome" wywiady o naszym rozstaniu! - napisała aktorka.
Mamy się dobrze i pozdrawiamy wszystkich, życząc radości z bycia razem! - komentuje.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
?????
12 miesięcy temu
Tu jest dowód jak media mogą zmanipulować każdą naszą wypowiedź. Wyrwać z kontekstu, coś zasugerować, socjotechnika, kochani, socjotechnika. Tak się tworzy "wiarygodne" informacje.
Monia
12 miesięcy temu
Oj nieładnie panie żak, nieładnie, żona miała wszystko na głowie a pan się lenił?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić