aktualizacja 

Nagranie z 18-letnią Roxie Węgiel hula po sieci. Spójrzcie, kto jest obok

144

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia w Polsce. 18-latka nie boi się zabierać głosu na tematy dotyczące wiary. Teraz piosenkarka pojawiła się w mediach społecznościowych u księdza, który jest prawdziwą gwiazdą TikToka.

Nagranie z 18-letnią Roxie Węgiel hula po sieci. Spójrzcie, kto jest obok
Rokana Węgiel u znanego księdza. Wideo jest hitem (Instagram, TikTok)

Coraz więcej gwiazd muzyki decyduje się dokonać aktu apostazji. Jednym z ostatnich przykładów jest Dawid Podsiadło. Zupełnym przeciwieństwem tego jest 18-letnia Roksana Węgiel, która nie ukrywa swojego przywiązania do wiary i Boga.

Niedawno w rozmowie z dziennikarką o2 Karoliną Sobocińską w programie "Obgadane" odważnie wypowiedziała się o swoim stosunku do Kościoła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Roksana Węgiel w programie "Obgadane"
Jak czuję potrzebę to idę do Kościoła. To nie jest tak, że to jakiś przymus. Po prostu chcę tam chodzić. Można trafić na fajną Mszę, kazanie. Trzeba przełamać stereotyp, że jak ktoś chodzi od Kościoła, to jest wapniakiem. Chodzę do Kościoła z moją ekipą, która jest bardzo, że tak powiem, współczesna i totalnie to są super ziomale, więc trzeba trochę uświadamiać ludzi - powiedziała artystka.

Młoda artystka chce inspirować innych młodych ludzi. Teraz pojawiła się w mediach społecznościowych u znanego księdza z sieci - Sebastiana Picura, który swego czasu zrobił furorę wśród młodych ludzi.

W krótkim, 18-sekundowym wideo, oprócz Picura pojawia się także inny duchowny - ks. Krzysztof Kołtunowicz. Na początku filmiku widzimy napis "Człowieku, naucz się tańczyć, bo...". Potem pojawia się Roksana Węgiel i cała trójka zaczyna tańczyć w jednym rytmie.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
"Tego się nie spodziewałam", "Można? Można!" "Gdyby wszyscy księża tacy byli, to i wiernych byłoby więcej", "Takich księży potrzeba w naszym zagubionym kraju", "Gdzie mi się ksiądz nie wyświetli, zawsze widzę go uśmiechniętego" - komentują internauci pod filmem księdza.

Sebastian Picur podbija TikToka

Ksiądz Sebastian Picur jest prawdziwą gwiazdą TikToka. Jego konto obserwuje ponad pół miliona osób. Na co dzień służy w sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie. W jednym z wywiadów duchowny podkreślił, że nie spodziewał się takiego odbioru w mediach społecznościowych, gdy zaczynał tę przygodę.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić