aktualizacja 

Najlepsze memy z Elżbietą Jaworowicz. Polacy zrywają boki

56

Elżbieta Jaworowicz uznawana jest za jedną z ikon TVP. Jej program "Sprawa dla reportera" ma miliony fanów, a sukces formatu przerósł nawet oczekiwania dziennikarki. W sieci na przestrzeni ostatnich lat powstało wiele memów o formacie, jak i jej autorce. Musicie je zobaczyć.

Najlepsze memy z Elżbietą Jaworowicz. Polacy zrywają boki
Elżbieta Jaworowicz (AKPA, Gałązka)

Po ogłoszeniu wyników wyborów, które odbyły się 15 października br., zaczęły się intensywne dyskusje na temat gwiazd Telewizji Polskiej i ich przyszłości w stacji.

W kuluarach coraz częściej mówiło się o grobowej atmosferze i niepokoju, który panuje na Woronicza.

I w końcu stało się. Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Bartłomiej Sienkiewicz - odwołał 19 grudnia 2023 roku dotychczasowych prezesów Zarządów Telewizji Polskiej S.A., Polskiego Radia S.A. i Polskiej Agencji Prasowej S.A. oraz rady nadzorcze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcin Bosak został pobity przez kierowcę. Mówi o rozprawie i własnym bezpieczeństwie

Jak można się spodziewać, zmiany nie przebiegły pokojowo. Prawica mówiła o siłowym przejęciu mediów publicznych, robiąc protest w siedzibie TVP, zaś zwolennicy obecnego obozu władzy z zadowoleniem przyjęli rewolucję.

Wiadomo, że z nadawcą żegnają się twarze, które znaliśmy z politycznych sporów. Ale czy reszta jest bezpieczna? Co ciekawe, od jakiegoś czasu mówi się, że na bruku wylądować może taż Elżbieta Jaworowicz. Kobieta od 40 lat występuje w roli gospodyni "Sprawy dla Reportera".

Program zajmuje się m.in. rozwiązywaniem konfliktów społecznych, prawnych i błędów ze strony władz państwa lub administracji. Warto podkreślić, że kariera zawodowa Jaworowicz od początku związana jest z Telewizją Polską.

Kariera Elżbiety Jaworowicz

Do TVP trafiła jeszcze na studiach, wygrywając konkurs zorganizowany przez "Telewizyjny Ekran Młodych". - Powolutku, zaczynając od dokumentacji programów pani Bożeny Walter, uczyłam się w praktyce mojego zawodu. Taką naukę od podstaw polecam wszystkim adeptom sztuki telewizyjnej - powiedziała w rozmowie z "Tele Tygodniem" wiosną 2020 r.

Później Elżbieta Jaworowicz poprowadziła na antenie segment poświęcony modzie, jednak z biegiem czasu zdołała przekonać kierownictwo stacji do stworzenia autorskiego programu interwencyjnego.

Memy o Elżbiecie Jaworowicz i "Sprawie dla Reportera"

W sieci możemy znaleźć również wiele memów związanych z dziennikarką i jej programem. Zebraliśmy dla was najlepsze! Gotowi?

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić