Natalia Siwiec w blondzie. Fani zaczęli ją porównywać do innej celebrytki

28

Natalia Siwiec ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym wygląda zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Fani tej celebrytki z pewnością mocno się zdziwili, gdy na jej głowie ujrzeli blond włosy. Niektórzy zaczęli ją porównywać do... Dody!

Natalia Siwiec w blondzie. Fani zaczęli ją porównywać do innej celebrytki
Natalia Siwiec (Licencjodawca, AKPA)

Natalia Siwiec jest znana z tego, że bardzo troszczy się o swój wygląd. Niejednokrotnie udowadniała, że lubi nieco poeksperymentować z wizerunkiem. Efektami chwaliła się między innymi za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Już od jakiegoś czasu modelka mieszka w Meksyku. Swoje poczynania stara się relacjonować w przestrzeni internetowej. Właśnie w ten sposób zaprezentowała fanom nową wersję swojego wizerunku.

Można się mocno zdziwić. Na głowie Siwiec pojawił się bowiem... blond! To oczywiście nie jest permanentna zmiana. Celebrytka skorzystała bowiem z peruki.

To jeden z elementów jej stylówki na imprezę. Natalia postawiła również na jasną spódniczkę oraz top z piórami. Odsłonił on brzuch gwiazdy.

Natalia Siwiec w blondzie. Internauci reagują

Wiele osób odniosło się do nietypowej stylizacji popularnej modelki. Reakcje są mocno zróżnicowane. "Natalio, wyglądasz jak piękna ozdoba choinkowa. Aż mi się zachciało świąt. Buziaczki" - czytamy w jednym z komentarzy.

No chyba pierwszy raz nie podoba mi się stylizacja. Dla mnie za chudo i za blado, niekorzystnie w tym blondzie. Czekam na piękny brąz - tak brzmi kolejna opinia.

Ktoś inny postanowił porównać Siwiec do... Doroty Rabczewskiej! "Cała Doda. Jak dobrze, że to tylko peruka" - czytamy w kolejnym komentarzu.

Czy wam również Natalia Siwiec przypomina Dodę?

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Chaos na Krecie. "Biblijna katastrofa"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić