Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

"Nie chcę żydostwa, nie chcę LGBT". Była dziewczyna Królikowskiego zszokowała

51
Podziel się:

Samuela Górska postanowiła o sobie przypomnieć. Uczestniczka czwartej edycji "Top Model" i była dziewczyna Antka Królikowskiego totalnie zszokowała. Filmik z jej kontrowersyjnymi wypowiedziami w ekspresowym tempie obiega internet.

"Nie chcę żydostwa, nie chcę LGBT". Była dziewczyna Królikowskiego zszokowała
Samuela Górska (Twitter)

Samuela Górska została gwiazdą nagrania ze spotkania Konfederacji. Filmik cieszył się ogromną popularnością na Twitterze. Gdy miał już 50 tys. wyświetleń, został usunięty.

W sieci nic jednak nie ginie. Sprytni internauci zapisali nagranie i postanowili ponownie wrzucić je do sieci. Dzięki temu praktycznie każdy może posłuchać, jakie poglądy ma Samuela Górska.

Dlaczego popieram Konfederację? Popieram dlatego, że przede wszystkim jestem totalnie przeciwna socjalizmowi i nie życzę sobie żeby z moich wypracowanych pieniędzy... ktoś mi to zabierał i dawał tym, którzy nie radzą sobie albo nie chce im się po prostu - mówi Górska.

To jednak nie wszystko. W nagraniu mocno uderza w rządzących.

Jestem przeciwko bandzie czworga, która od upadku komuny albo i dłużej rządzi w Polsce. Są to ludzie skorumpowani, niekompetentni, obrzydliwi i są to czorty - dodaje.

Samuela Górska nie gryzła się w język

Górska w samych superlatywach wypowiada się na temat Konfederacji. Niemal na koniec nagrania używa natomiast bardzo kontrowersyjnych słów.

Konfederacja to jest drużyna mega młodych, sympatycznych facetów… i nie tylko facetów, bo są też świetne babki. Z wielkim entuzjazmem, pomysłem na Polskę, świetnym pomysłem na gospodarkę, na życie też społeczne. Bo ja nie chcę też żydostwa, nie chcę LGBT. Nie chcę wielu rzeczy, które obecnie są, a tylko Konfederacja - mam wrażenie - zapewnia taką normalność. Nie wiem, może za dużo mówię, no ale tak jest - podsumowuje.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(51)
stary wyga
12 miesięcy temu
bardzo dobrze powiedziala.......prawda w oczy kole
nna
12 miesięcy temu
brawo dla niej :)
babcia z Monu
12 miesięcy temu
ziuta a ty wisz ze Ciebie tyz nikt nie chce bo jestes zbedna w lancuchu pokarmowym zwierzat
Mój nick
12 miesięcy temu
A ja nie chcę głupiutkich modelek wypowiadających się w mediach jakby na czymś poza ciuchami się znały.
Greg
12 miesięcy temu
Popieram w 100%, a jak inaczej. W imię jakich wartości mamy bowiem odnosić się z szacunkiem do żydostwa i lgbt (nie mylić ze zwykłymi obywatelami Izraela i przyzwoitą częścią homoseksualistów, bo takich zapewne jest niemało). Gro Żydów to jednak ludzie wyjątkowo zaborczy, krnąbrni, aroganccy, reprezentujący względem nas opresyjne, inwazyjne podejście, ziejący wręcz nienawiścią wobec Polaków, jak choćby ich niektórzy politycy. Przyjeżdżając do Oświęcimia poniżają zwykłych mieszkańców, obrażają ich słowem i gestem chowając się za Mosad, niszczą hotele, zakłócają spokój w mieście, z premedytacją dopuszczają się kłamstwa historycznego, używając określeń o polskich obozach. Ich żądania zwrotu majątków niemających spadkobierców, są skrajnie bezpodstawne w świetle rezolucji międzynarodowych. Idąc tym tokiem myślenia, Polska także mogłaby od lat domagać się spadków po rodakach, którzy odeszli bez prawnych spadkobierców, np. ogromu majątku po Poloni z USA. Prawo, szacunek i tolerancja zawsze muszą działać w 2 strony, aby można było o nich mówić. Co do LGBT, to generalnie brakuje słów. Twór będący wrzodem narodu, niosący jedynie spustoszenie moralne, duchowe i spaczenie obyczajowe. Ciągle udają, że nie rozumieją, iż tolerancja, a więc brak dyskryminacji na tle odmiennej orientacji, to nie jest jednocześnie zgoda na ich patologiczne oczekiwania jak choćby adopcja, małżeństwa, pseudoteoria ok. 60 płci, homoedukacja dzieci itd. Obsceniczne, wręcz lubieżne, wulgarne parady połączone z ohydną profanacją symboli wiary i obrazą wiernych, to już skrajne przejawy patologii wywołujące u normalnych ludzi jedynie obrzydzenie i pogardę, a nie tolerancję. Jak można oczekiwać od kogoś tolerancji, jeżeli samemu nie tylko się jej nie okazuje, ale wręcz uwłacza drugiemu człowiekowi.
ddd
12 miesięcy temu
Spora część będących przeciw żyje w myśl "atak najlepsza obrona". Sami po cichu robią nie taki rzeczy....
ddd
12 miesięcy temu
A ja nie chcę Samueli Górskiej. Bardzo nie chcę
ewa
12 miesięcy temu
Ja też nie chce LGBT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bul
12 miesięcy temu
E tam Torzyszka życiatow. Millera podzcas wizytuy cesarskiej pary Japońskiej nosiła sukieneczkę z wzdiecznym nadrukiem ., o ironio, "sexy, sexy". Jam to widział na własne oczy.
Hary
12 miesięcy temu
Przypominam że mogła tak powiedzieć bo każdy ma prawo do własnego zdania i wyrażania swoich opinii..
Kruszyn
12 miesięcy temu
Człowiek może się wyprowadzić ze wsi ale wieś w człowieku zostanie na zawsze
gość63
12 miesięcy temu
Przerwała milczenie, zamiast pokazać za dużo. Czymś trzeba błysnąć.
500+
12 miesięcy temu
ujawniła wielomilionowy majątek abp. Sławoja Leszka Głodzia. - To prawdziwy król. Żyje jak magnat - komentuje w rozmowie z WP ks. prof. Andrzej Kobyliński, kierownik Katedry Etyki UKSW w Warszawie.
udd
12 miesięcy temu
Wystarczy wspierać społeczność LGBT a już jest się dyskryminowanym przez wyznawców kaczora.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić