Nie do wiary! Chcieli rozdzielić Prokopa i Wellman

4

Aż trudno uwierzyć w to, że pojawiły się plany zakładające rozdzielenie Marcina Prokopa i Doroty Wellman. Ten duet cieszy się niemałą popularnością i sympatią widzów. Tym bardziej zadziwia fakt, że ktoś wpadł na pomysł rozbicia telewizyjnej pary.

Nie do wiary! Chcieli rozdzielić Prokopa i Wellman
Dorota Wellman (Licencjodawca, AKPA)

Fani "Dzień dobry TVN" wręcz uwielbiają Dorotę Wellman i Marcina Prokopa. Zapewne spora część z nich nie potrafi sobie wyobrazić rozdzielenia tej pary.

Tymczasem okazuje się, że taki pomysł kiedyś się pojawił! Informacje na ten temat w rozmowie z "Super Expressem" przekazał Marcin Prokop.

Bywały dawno temu takie pomysły, by nas rozdzielić, ale ustały i już się nie pojawiają - podkreślił.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mikołaj Roznerski wprost. "Teatr mi zabrał połowę pensji"

Wygląda zatem na to, że Wellman i Prokop pozostaną nierozłączni. A czy Marcin w ogóle wyobraża sobie kooperację z inną prezenterką?

Mam dużą wyobraźnię, ale dopóki lubimy ze sobą pracować, to nie muszę sobie tego wyobrażać na szczęście - dodał celebryta.

Marcin Prokop o odejściu z "Dzień dobry TVN"

Marcin Prokop już od ponad 15 lat jest twarzą TVN. Od razu trafił do ekipy "Dzień dobry TVN" z Dorotą Wellman, z którą wcześniej współprowadził konkurencyjny program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie".

Jakiś czas temu pojawiły się plotki o tym, że Prokop może opuścić "Dzień dobry TVN". Spekulacji było tak dużo, że w pewnym momencie Marcin uznał, iż musi się do nich odnieść.

Takie jest prawo dżungli. Ludzie sobie gadają i tworzą różne alternatywne wersje rzeczywistości. Publikują to, próbując przyciągnąć ruch na swoje strony, tworzyć klikbajtowe tytuły, które mają sprawić, że ludzie wejdą, a reklamodawcy będą szczęśliwi, a z prawdą to zwykle ma niewiele wspólnego - powiedział w rozmowie z Plejadą.

Tym samym wyraźnie dał do zrozumienia, że nie planuje rozstania z "DDTVN". Co ciekawe, praca w telewizji stanowi tylko niewielką część jego dochodów. Sporo zarabia dzięki reklamom czy też działalności w roli konferansjera.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić