aktualizacja 

Nie żyje Charlie Newling. Miał 36 lat

28

Charlie Newling znany z programu "The Bachelorette Australia" został znaleziony martwy w spalonym samochodzie. Pojazd spadł z klifu, który miał 70 metrów. Celebryta osierocił syna i dwumiesięczną córeczkę.

Nie żyje Charlie Newling. Miał 36 lat
Charlie Newling miał 36 lat. (Facebook, Charlie Newling)

Jak donosi Daily Mail Australia, służby ratunkowe, którym udało się dotrzeć na miejsce, potwierdzają, że samochód spłonął po upadku. Policja z kolei wydała komunikat, że śmierć Charliego nie jest przez nich traktowana jako podejrzana.

W The Sun czytamy, że Charlie Newling pracował jako budowlaniec. Dwa miesiące temu urodziło się jego drugie dziecko. Matką jego nowo narodzonej córeczki jest Kristal Taylor. Newling miał jeszcze jedno dziecko, 13-letniego syna ze swoją byłą partnerką.

Po programie, w którym zdobył sławę, Charlie Newling związał się z Dashą Gajvoronski, następnie z Honey Badger, później z Esme DeWitt, aby w końcu wejść w relację z Kristal Taylor.

Widzowie Channel 10, gdzie pokazywany był program "The Bachelorette Australia", nazwali Charliego "Mr Perfect" ("Pan Idelany").

Charlie po programie starał się unikać mediów. Było tak aż do wybuchu rodzinnego skandalu. Celebryta został oskarżony o śmierć swojego ojczyma. W trakcie procesu prawnik Newlinga dobitnie zaznaczył, że jego oskarżony o zabójstwo klient zmaga się z poważnym problemem. Chodziło o uzależnienie od alkoholu.

Charlie Newling ostatecznie został skazany na trzynaście miesięcy pozbawienia wolności. Jednak w areszcie spędził tylko miesiąc.

Charlie Newling w chwili śmierci miał 36 lat. Zmarł 9 września 2023 około godziny 23:00.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ. 

Autor: WRO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić