aktualizacja 

Nowe zdjęcie Kwaśniewskiej w sieci. Widać, co się z nią teraz dzieje

326

Aleksandra Kwaśniewska, wraz z mężem, Kubą Badachem od dłuższego czasu przebywają w Szwajcarii. I raczej nie zapowiada się na rychły powrót. Córka byłego prezydenta właśnie pochwaliła się zdjęciem w Lugano. To europejskie centrum biznesowe, słynące również z nieziemskich widoków.

Nowe zdjęcie Kwaśniewskiej w sieci. Widać, co się z nią teraz dzieje
Ola Kwaśniewska (Instagram)

Aleksandra Kwaśniewska to prawdziwa królowa mediów społecznościowych. Swych fanów regularnie rozpieszcza nowymi fotkami na Instagramie.

Zdjęcia okrasza zaś zabawnymi hasztagami, co stało się w końcu jej znakiem rozpoznawczym.

Kwaśniewscy w Szwajcarii

Cała rodzina Kwaśniewskich od jakiegoś czasu przebywa w Szwajcarii. Ola chętnie zaś się chwali zdjęciami z tego pięknego kraju. Jak wynika z Instagrama, ostatnio zabawiła w Lugano.

To właśnie stamtąd pochodzą jej najnowsze fotki. Widać na nich, że jest niezwykle szczęśliwa. Oczywiście w swoim stylu podpisała fotografie samymi hashtagami:

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Fani Oli rozpływają się w zachwytach:

Piękny widok, a Ty jeszcze piękniejsza - pisała fanka na Instagramie.
Olu... Tu jest jakby luksusowo - pisała z kolei inna.

No właśnie. Warto zaznaczyć, że Lugano to nie tylko widoki, ale jest to centrum konferencyjne, bankowe i biznesowe, a na dłuższe pobyty w tym miejscu stać jedynie najbogatszych.

Co kusi możnych? Piękne widoki, luksusowe butiki. Co ciekawe, można tam spotkać subtropikalną roślinność. Nic dziwnego, że Kwaśniewska jest zachwycona.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić