aktualizacja 

Nowy biznes Rutkowskiego. "Cały czas obracam gotówką"

356

Krzysztof Rutkowski to nie tylko słynny detektyw, ale także sprawny przedsiębiorca. W rozmowie z "Super Expressem" zdradził właśnie, czym się zajmuje.

Nowy biznes Rutkowskiego. "Cały czas obracam gotówką"
Ma głowę do interesów. Nowy biznes Krzysztofa Rutkowskiego (Instagram)

Krzysztof Rutkowski to bez wątpienia najsłynniejszy polski detektyw. Popularność zdobył głównie dzięki emitowanemu w TVN w latach 2001-2006 programowi "Detektyw", gdzie rozwiązywał różne kryminalne zagadki.

Jestem nie tylko właścicielem biura detektywistycznego, lecz działam też w branży konsultingowej, doradczej, a także medialnej. Jestem również większościowym udziałowcem portalu i telewizji patriot 24 jak również nasza wielkopolska - tłumaczy Rutkowski dla "Super Expressu".

Ma nowy biznes

Jego najnowszym pomysłem jest inwestowanie w deweloperkę. Obecnie jest to żyła złota, gdyż ceny materiałów budowlanych, a co za tym idzie domów i mieszkań rosną w szybkim tempie.

Kupuje apartamenty w Polsce ale i za granica, np. w Gracji. Remontuję je i sprzedaję z zyskiem. Cały czas obracam gotówką (...) ​W moim życiu bywały momenty, że było bardzo źle, ale dziś moje firmy osiągnęła bardzo dobry pułap ekonomiczny. Nie będę sobie żałował na drogie ciuchy i luksus bo mnie na nie po prostu stać - dodał.

Rutkowski to jedna z barwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Choć sam niewątpliwie wolałby funkcjonować w nim wciąż jako detektyw, od lat kojarzy się raczej z celebrytą. Nie tylko za sprawą wizerunku i słynnej już fryzury, ale też często zabawnych powiedzonek.

Zobacz także: Zmiana w zachowaniu Dudy. Odpowiedź na działania Kaczyńskiego?
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić