O Kasi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mówią wszyscy. Jej zdjęcia sprzed lat zaskakują

21

Kasia z Dąbrowy Górniczej uznawana jest za najbardziej kontrowersyjną osobę najnowszego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wiadomo, że kobieta ma za sobą długi i nieudany związek. Jak wtedy wyglądała?

O Kasi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mówią wszyscy. Jej zdjęcia sprzed lat zaskakują
Kasia wzbudza duże emocje wród widzów programu (fot. screen z Facebooka show)

Eksperci 6. edycji programu połączyli Kasię z Pawłem. Choć na początku mocno między nimi iskrzyło, to już po ślubie kobieta zaczęła się wycofywać z relacji, przyznając, że wszystko dzieje się dla niej za szybko. To nie spodobało się widzom, którzy zaczęli ją krytykować za postawę.

W ostatnich odcinkach mogliśmy zobaczyć też, że Kasia więcej czasu spędza na rozmowach telefonicznych z matką niż na spotkaniach z mężem. Psycholog z programu zalecił jej, by 31-latka zmieniła swoje podejście i sama decydowała o swoim życiu.

Jednak jej postawa nie bierze się znikąd. Kobieta być może wciąż nie przerobiła 7-leniego związku, który był dla niej trudny i bolesny. Albo może chodzić o problemy zdrowotne, o których opowiadała ostatnio. Uczestniczka show cierpi na boreliozę.

Widać na pewno, że kobieta nie lubi wracać do przeszłości. Co ciekawe, w internecie można znaleźć sporo informacji na jej temat. W tym zdjęcia Kasi sprzed 5-7 lat. Zobaczcie, jak wyglądała na długo przed ślubem z Pawłem.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić