aktualizacja 

Oburzona Marianna Schreiber. Zobacz co ją zezłościło

43

Modelka i celebrytka chętnie dzieli się z obserwatorami nowinkami ze swojego życia. Nie wszyscy jednak są do niej pozytywnie nastawieni, co najdobitniej pokazuje jeden z sondaży. Sama zainteresowana zabrała głos w tej sprawie.

Oburzona Marianna Schreiber. Zobacz co ją zezłościło
Oburzona Marianna Schreiber. Zobacz co ją zezłościło (Instagram.com)

Marianna Schreiber to żona prominentnego polityka Prawa i Sprawiedliwości, ministra w KPRM Łukasza Schreibera. Dużą popularność zapewnił jej występ w programie "Top Model" w telewizji TVN. Co prawda żona ministra PiS dość szybko pożegnała się z programem, jednak znakomicie wykorzystała swoje przysłowiowe "pięć minut".

Schreiber potrafi zaskakiwać w mediach społecznościowych. Czasem pozuje w stroju Ewy lub w kusym bikini, innym razem pokazuje się w mundurze bądź chwali się udziałem w kościelnej uroczystości, bo - jak często podkreśla - najważniejsze są dla niej wiara, ojczyzna i rodzina.

Zamiast określenia "żona ministra PiS", coraz częściej mówi się o niej celebrytka, która komentuje każde wydarzenie w sieci. Tym razem skomentowała... sondaż o sobie, który powstał na portalu Radia Zet. Pojawiło się tam pytanie czy "lubisz Mariannę Schreiber". Blisko połowa głosujących odpowiedziała..., że nie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Handlarz oszukuje klientów i nie wypłaca pieniędzy

Wyniki sondy mocno oburzyły Schreiber, która uważa, że są one manipulacją.

Po raz kolejny mamy do czynienia ze skandalem i manipulacją. W tym jawnie zafałszowanym sondażu, tylko 26 procent osób uważa, że jestem świetna? Z moich obserwacji wynika, że jest Was co najmniej 10 razy więcej - napisała w mediach społecznościowych Schreiber.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Niektórzy internauci w humorystyczny sposób podeszli do wpisu celebrytki, jednak zdecydowana większość z nich krytykuje ją za złe obliczenia oraz brak dystansu do siebie.

Nie za bardzo wiem w czym pani jest świetna, co panią wyróżnia z pośród innych kobiet ? Bycie żona "ministranta" to za mało by dać pani jakieś punkty - pisze jeden z internautów.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić