oprac. Alicja Nowosielska| 

Ewelina odcina się od Martyniuków. Podjęła ważną decyzję

16

Małżeństwo Eweliny i Daniela Martyniuków przeszło już do historii. Kobieta postanowiła wykonać kolejny krok, aby odciąć się od przeszłości.

Ewelina odcina się od Martyniuków. Podjęła ważną decyzję
Ewelina i Daniel Martyniukowie nie są już małżeństwem. (EASTNEWS)

Ach, cóż to był za ślub! Dumni rodzice Zenek i Danuta Martyniukowie w październiku 2018 r. patrzyli, jak ich jedynak 29-letni wówczas Daniel zakłada własną rodzinę. Huczne wesele nie okazało się gwarantem miłości. Po kilku miesiącach od ślubu tabloidy zaczęły rozpisywać się o kryzysach w związku młodego Martyniuka.

Po domowych awanturach z udziałem policji, ekscesach Daniela z alkoholem, Ewelina Martyniuk postanowiła zakończyć nieudane małżeństwo. We wrześniu 2020 r. udało jej się uzyskać rozwód, gwarantujący jej oraz córce pokaźne alimenty, których nie jest w stanie opłacić bezrobotny Daniel. Robi to za niego jego słynny ojciec.

Zobacz także: Daniel Martyniuk potwierdza odzyskanie rodowego pierścienia

Ale to nie koniec zmian w życiu Eweliny Martyniuk. Aby w pełni rozpocząć nowy rozdział życia postanowiła zmienić nazwisko i definitywnie odciąć się od byłego męża.

Nie chce być panią Martyniuk i wkrótce zacznie procedurę zmiany danych w dokumentach - miała powiedzieć jej znajoma w rozmowie z "Na żywo".

Powrót do panieńskiego nazwiska z pewnością pozwoli jej otworzyć się na nowe znajomości. Nadal pozostaje jednak w kontakcie z dziadkami małej Laury. Zenek i Danuta Martyniukowie regularnie odwiedzają wnuczkę i rozpieszczają ją prezentami.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić