aktualizacja 

Odejdzie z Golec uOrkiestra? "Nie mówię nie"

15

Edyta Golec zamierza opuścić Golec uOrkiestra? Za kulisami koncertu w Opolu artystka opowiedziała o swoich planach na przyszłość.

Odejdzie z Golec uOrkiestra? "Nie mówię nie"
Edyta Golec odejdzie z zespołu? (AKPA, AKPA)

Zespół Golec uOrkiestra obchodzi 25-lecie kariery muzycznej. Z tej okazji wystąpił na Festiwalu w Opolu i na Polsat SuperHit Festiwal 2023.

W Sopocie Edyta Golec rozmawiała z dziennikarzami i zdradziła swoje plany na przyszłość.

Edyta Golec opuści Golec uOrkiestra?

Po występie w Opolu Edyta Golec rozmawiała z dziennikarzem Pomponika i wyjawiła mu kilka szczegółów na temat kariery. Na pytanie, czy kiedykolwiek myślała o solowej karierze odpowiedziała bez wahania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sebastian Fabijański nie pójdzie na Paradę Równości. Mówi, dlaczego
Świetnie się spełniam w Golec uOrkiestrze, póki co. Nie mówię tak, nie mówię nie. Powstaje dużo piosenek, które nie do końca stylistycznie pasują do "golcowego teamu". One są w szufladzie, sobie siedzą, czekają i może kiedyś wypełzną - powiedziała.

Czy Łukasz Golec wspierałby żonę, gdyby chciała odejść i rozpocząć solową karierę? Edyta Golec odpowiedziała, że najprawdopodobniej tak, ponieważ mąż wspiera ją w każdej kwestii.

Wie, że jeśli kiedykolwiek chciałaby zacząć solowy projekt to miałaby pełne wsparcie.

Tak, on mnie wspiera. Wspieramy się w takich kwestiach. Sztuka to taka materia, że czasem dla jej dobra rezygnuje się z jakiegoś pierwotnego pomysłu. Są też piosenki, które prawdopodobnie będę śpiewała na nowej płycie, ale nie upieram się - podsumowała w rozmowie z nami Edyta Golec.

Zespół Golec uOrkiestra powstał w 1998 roku. Od początku działalności łączył tradycyjne brzmienia z wieloma gatunkami muzycznymi z pogranicza popu, rocka czy jazzu. W 1999 roku ukazał się album "Golec uOrkiestra 1", który zdobył statuetkę Fryderyka. Znalazły się na nim takie hity jak "Lornetka" czy "Crazy is my life".

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić