Odważne fotki i mocne wyznanie Dody. "Moje życie seksualne jest żenujące"

52

Doda lubi odważne sesje. Ostatnio pochwaliła się kolejną porcją gorących fotek. Przy tej okazji opowiedziała co nieco o swojej najbardziej intymnej sferze życia. Takiego wyznania nie spodziewał się chyba nikt.

Odważne fotki i mocne wyznanie Dody. "Moje życie seksualne jest żenujące"
Doda (Instagram)

Doda przeżywa bardzo dynamiczny okres. Na początku czerwca piosenkarka ogłosiła, że rozwodzi się z Emilem Stępniem, natomiast krótko później wydała singiel "Don't wanna hide", który promuje film "Dziewczyny z Dubaju".

Artystka ma ręce pełne pracy. Niedzielny wieczór spędziła na tajemniczym planie filmowym. Niestety, totalnie nie wiadomo, co tam robiła.

Ludzie kochani! Jak bym chciała Wam powiedzieć co się będzie działo, a nie mogę. NIE ZGADNIECIE NIGDY... nawet nie próbujcie - napisała Doda, publikując jednocześnie kilka gorących fotek.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Doda zszokowała. "Nie chciałabym zostać teraz królową Tindera"

Później Doda wrzuciła do sieci jeszcze jedno odważne zdjęcie. W opisie natomiast odniosła się do intymnej strefy swojego życia.

Jestem bardzo odważna w wyrażaniu siebie, w przeciwieństwie do mojego życia prywatnego, gdzie jestem bardzo nieśmiała. Do tego jestem totalną konserwą w kwestiach damsko-męskich, moje życie seksualne moim zdaniem jest "żenujące" (śmiech). Ja w wieku 37 lat moich partnerów seksualnych jestem w stanie policzyć na palcach dwóch rąk. Nie chciałabym zostać teraz królową Tindera, bo tego nie czuję, ale na scenie mam swoje alter ego i lubię taką eksplozję seksualności… - podkreśliła.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić