Odważne wyznanie Martyny Wojciechowskiej. "Jestem uzależniona"

660

Znana podróżniczka Martyna Wojciechowska postanowiła opowiedzieć o swoim trudnym położeniu. Opisała, że mierzy się z problemem, który dotyka coraz większej liczby osób. W odważnym wyznaniu przyznała, że jest uzależniona.

Odważne wyznanie Martyny Wojciechowskiej. "Jestem uzależniona"
Martyna Wojciechowska poinformowała internautów o swoim uzależnieniu (AKPA)

Martyna Wojciechowska w swoich programach podróżniczych opowiada poruszające historie kobiet z odległych zakątków świata. Tym razem znowu pokazała, że nie ma dla niej tematów zbyt trudnych. W mediach społecznościowych napisała o swoim uzależnieniu.

"Mam na imię Martyna, jestem uzależniona". Niecodzienny wpis Wojciechowskiej

Podróżniczka przyznała na Instagramie, że mierzy się z uzależnieniem od smartfona. Stwierdziła, że telefon towarzyszy jej niemal nieustannie. Wojciechowska podkreśliła także, że z podobnym problemem zmaga się coraz więcej osób.

Mam na imię Martyna. Mam 47 lat. Jestem uzależniona. A Ty? Ile godzin dziennie spędzasz przy telefonie? Tak szczerze – rozpoczyna swój wpis podróżniczka.

Martyna Wojciechowska twierdzi, że w Internecie spędza codziennie 2-3 godziny. Zdradziła również, że swój pierwszy telefon kupiła sobie w wieku 20 lat.

Niektórzy spędzają w wirtualnym świecie nawet 8 godz. dziennie! Bywa, że nastolatki zaglądają do telefonu nawet 80 razy w ciągu dnia – pisze zatrwożona Wojciechowska.

Mocne słowa Martyny Wojciechowskiej. "Telefon i social media nie są same w sobie złe"

Martyna Wojciechowska podkreśla, że nie należy demonizować Internetu i mediów społecznościowych. Kryje się w nich bowiem mnóstwo wartościowych treści. Podróżniczka zachęca jednak do umiaru.

Świat się zmienia, telefon i social media nie są złe same w sobie. To od nas zależy jak z nich korzystamy i czego uczymy nasze dzieci – podsumowuje.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Obejrzyj także: Wpadka Martyny Wojciechowskiej

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić