Córka Anny Przybylskiej pozuje w staniku. Internet aż zapłonął

181

Oliwia Bieniuk coraz lepiej odnajduje się w świecie gwiazd. Młoda celebrytka co rusz daje powody do tego, by mówić o niej głośno. Tym razem córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zachwyciła zmysłową sesją.

Córka Anny Przybylskiej pozuje w staniku. Internet aż zapłonął
Oliwia Bieniuk (akpa)

Oliwia Bieniuk w tym roku zdawała maturę. Po napisaniu egzaminów coraz śmielej zaczęła sobie poczynać w przestrzeni medialnej.

Niewykluczone, że za jakiś czas pójdzie w ślady słynnej mamy Anny Przybylskiej, jeśli chodzi o aktorstwo. Oliwia czuje się przed kamerami i aparatami jak ryba w wodzie. To pozwala sądzić, że może zrobić wielką karierę. Widać, że ma smykałkę do show-biznesu!

O dziewczynie z dnia na dzień jest coraz głośniej. Trzeba mieć na uwadze to, że najlepsze oczywiście wciąż przed nią.

Oliwia Bieniuk w zmysłowej sesji. Zrobiło się gorąco!

Ostatnio Oliwia Bieniuk wrzuciła do sieci fotki, które rozgrzały internautów. Na serii czarno-białych zdjęć córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka pozuje w staniku i zmysłowo spogląda w stronę aparatu.

Nadal nie mogę uwierzyć, że mam tak piękne zdjęcia. Jestem wdzięczna ekipie za tak świetną współpracę razem - napisała Bieniuk.

A co na to internauci? Oczywiście są zachwyceni. "Cudownie wyglądasz", "Oj, zrobisz karierę", "Cała mama", "Piękna po mamie", "Przepiękna klasa i elegancja", "Cudo" - czytamy pod fotkami.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić