Oliwia Bieniuk przerwała milczenie. 18-latka skomentowała doniesienia o romansie

17

Oliwia Bieniuk postanowiła odnieść się do plotek o romansie z Jakubem Lipowskim, jednym z tancerzy "Tańca z gwiazdami". Córka Anny Przybylskiej mocno zaskoczyła swoją odpowiedzią.

Oliwia Bieniuk przerwała milczenie. 18-latka skomentowała doniesienia o romansie
Oliwia Bieniuk i Jakub Lipowski mają być dobrymi kolegami (fot. AKPA)

Oliwia Bieniuk jest jedną z uczestniczek nowej edycji show Polsatu "Taniec z gwiazdami". Młodziutka córka Anny Przybylskiej stawia w ten sposób swoje pierwsze kroki w show-biznesie. Choć wcześniej w wywiadach mówiła, że chce pójść w ślady zmarłej mamy i zostać aktorką, wybrała jednak inną drogę do celu. 

18-latka zatańczy w programie z Michałem Bartkiewiczem. Jednak od kilku dni internet huczy od plotek, że Bieniuk miała nawiązać romans z Jakubem Lipowskim, który w nowym sezonie będzie trenować instagramerkę Kingę Sawczuk. Mówi się, że mężczyzna rzekomo zerwał ostatnio zaręczyny.

Wiedząc, co się wokół niej dzieje, Bieniuk postanowiła odpowiedzieć na pytania Pomponika, czy rzeczywiście jest w związku z Lipowskim. Córka Jarosława Bieniuka nie do końca zaprzeczyła, że jest coś między nimi. Przyznała, że ma dobre relacje z młodym mężczyzną, ale nie chciała wchodzić w szczegóły.

Nie mam pojęcia, skąd ludzie biorą takie rewelacje. Jeżeli chodzi o Kubę, to fakt mamy fajną relację, spotykamy się w czasie wolnym, ale nie tworzymy jakiejś głębszej relacji. Nie chcę się bardziej rozwodzić na ten temat, bo to moja prywatna sprawa – powiedziała Bieniuk.
Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić