aktualizacja 

Oliwia Bieniuk w FAME MMA? Jasna deklaracja

71

Oliwia Bieniuk utrzymuje kontakt ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Czy młoda celebrytka chciałaby zawalczyć w oktagonie na Fame MMA? Nastolatka udzieliła na Instagramie wyczerpującej odpowiedzi na to pytanie.

Oliwia Bieniuk w FAME MMA? Jasna deklaracja
Oliwia Bieniuk zabrała głos w sprawie ewentualnego występu na gali Fame MMA (Instagram, Oliwia Bieniuk)

Oliwia Bieniuk to jedna z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka ma już na koncie udział w kampanii reklamowej. Wystąpiła też w amatorskim filmie. Teraz celebrytka zabrała głos na temat swojego ewentualnego występu na Fame MMA.

Oliwia Bieniuk stanowczo o Fame MMA

Oliwia Bieniuk zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi (Q&A) dla swoich obserwatorów na Instagramie. Najpierw odniosła się do doniesień na temat związku z chłopakiem, z którym przyłapali ją paparazzi. Młoda aktorka wyjaśniła, że łączy ich bliska relacja, ale nie są parą.

Jedno z kolejnych pytań dotyczyło występu w oktagonie na Fame MMA. Gale freak fightowe cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Taki pomysł nie przypadł do gustu Oliwii Bieniuk.

Za żadne skarby bym się nie zgodziła tam zawalczyć – podkreśliła.

Oliwia Bieniuk w Fame MMA? Młoda gwiazda nie chce walczyć

Ze względu na uderzające podobieństwo do uwielbianej przez widzów mamy, wiele osób wróży Oliwii Bieniuk udaną karierę w show-biznesie. Wygląda na to, że nie będzie potrzebowała do tego występu na żadnej gali.

A może wciąż chcielibyście zobaczyć ją w oktagonie z którąś z celebrytek?

Obejrzyj także: Dlaczego Oliwia Bieniuk coraz rzadziej bryluje na ściankach?

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić