aktualizacja 

On ma być partnerem Rozenek w "Dzień dobry TVN". Nie zgadniecie

72

Już wkrótce Małgorzata Rozenek-Majdan może zadebiutować w roli prowadzącej program "Dzień dobry TVN". W sieci już krążą informacje na temat tego, kto najprawdopodobniej zostanie jej telewizyjnym partnerem.

On ma być partnerem Rozenek w "Dzień dobry TVN". Nie zgadniecie
Małgorzata Rozenek-Majdan (AKPA)

Małgorzata Rozenek-Majdan na brak obowiązków zawodowych narzekać zdecydowanie nie może. Prowadzi kilka firm, a poza tym regularnie gości w rozmaitych programach telewizyjnych.

W jednym z wywiadów podkreślała, że jej marzeniem jest poprowadzenie "Dzień dobry TVN". Niedawno pojawiły się natomiast doniesienia, że otrzymała propozycję współpracy z ekipą tego programu.

Pudelek twierdzi, że już niemal pewne jest, iż Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi "Dzień dobry TVN". Informator wspomnianego serwisu zdradził również, kto może zostać jej telewizyjnym partnerem. Chodzi o dziennikarza politycznego, który niegdyś był związany z "Faktami" TVN.

W pierwszej chwili każdy myśli pewnie o Radku Majdanie, ale produkcja nie uważa, że prowadzenie śniadaniówki to zadanie, z którym były piłkarz by sobie poradził. Rozważają kilka nazwisk. Głównym kandydatem na jej partnera jest w tym momencie Krzysztof Skórzyński - przekazała Pudelkowi osoba wysoko postawiona w strukturach TVN.

"Dzień dobry TVN". Kiedy Rozenek zacznie działać?

Pojawiły się już doniesienia, kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan ma rozpocząć próbne zdjęcia.

W połowie sierpnia Małgorzata ma mieć zdjęcia próbne ze wszystkimi kandydatami. Ostateczna decyzja ma zapaść lada dzień, ponieważ oficjalne ogłoszenie nowej pary prowadzących ma nastąpić na ramówce TVN, która zaplanowana jest na 28 sierpnia - powiedział informator Pudelka.
Zobacz także: Małgorzata Rozenek zachwycona programem 500+
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić