Oto pasja Leszka Millera. Wnuczka wszystko zdradziła!

49

Monika Miller to wnuczka Leszka Millera. Jest znana, podobnie jak jej dziadek, jednak udziela się w branży rozrywkowej, a nie w polityce. W najnowszym wywiadzie zdradziła, jaka jest pasja Leszka Millera.

Oto pasja Leszka Millera. Wnuczka wszystko zdradziła!
Oto pasja Leszka Millera. Wnuczka wszystko zdradziła! (AKPA, AKPA)

Leszek Miller w latach 2001-2004 pełnił funkcję Prezesa Rady Ministrów. Związany z partią SLD, w latach 2008-2010 przewodniczący Polskiej Lewicy. Od 1995 roku jest za to dziadkiem. Właśnie wtedy na świat przyszła jego wnuczka Monika.

Oprócz polityki, były premier zajmuje się też rodziną. Jego wnuczka została fotomodelką i wkroczyła w świat polskiego show-biznesu. Monika Miller jest aktywna m.in. na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 135 tys. osób.

Monika Miller występuje też w telewizji. Wzięła udział w show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Na antenie Polsatu wystąpił z nią również dziadek Leszek! Polityk porwał wnuczkę do tańca w odcinku poświęconym bliskim uczestników.

Modelka nie ukrywa, że ma z dziadkiem świetną relację. Ostatnio wybrali się na... Pyrkon. To festiwal poświęcony fantasy, który od lat organizowany jest w Poznaniu. "Mój dziadek jeździ tam co roku" - powiedziała Monika Miller w rozmowie z "Co za tydzień".

W najnowszym wywiadzie Monika Miller opowiedziała o pasji swojego dziadka. Okazuje się, że Leszek Miller bardzo lubi fantastykę. Wymieniła jego ulubione książki i filmy.

Mój dziadek ma też siedzibę w Poznaniu, więc tam wszystko jest mu bardzo bliskie. Nawet jak sam nie szedł na festiwal [Pyrkon - red.], to widział tych wszystkich ludzi i to, co się tam działo. On sam kocha "Hobbita", "Władcę Pierścieni", "Gwiezdne wojny" i jego to jak najbardziej interesuje. Łączy nas wspólna pasja - zdradziła Monika Miller.

Festiwal Fantastyki Pyrkon odbywa się w Poznaniu od 2000 roku. Jest największym tego typu wydarzeniem w Polsce i jednym z największych w Europie. Jego cel to integracja fanów fantasy i popularyzacja tego gatunku wśród szerszego grona odbiorców.

Zobacz także: Niecodzienne zdjęcia z Millerem. "Nie mogliśmy przepuścić okazji"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić