aktualizacja 

Pamiętacie Ridge'a z "Mody na Sukces"? Nie do wiary, jak wygląda dziś

23

Ronn Moss zyskał ogromną popularność dzięki amerykańskiej operze mydlanej "Moda na sukces". 4 marca słynny Ridge, w którym podkochiwało się miliony kobiet kończy 71 lat. Jak wygląda obecnie? Będziecie zdziwieni!

Pamiętacie Ridge'a z "Mody na Sukces"? Nie do wiary, jak wygląda dziś
John McCook, Katherine Kelly Lang, Ronn Moss z serialu "Moda na sukces". (AKPA)

"Moda na sukces" to jedna z najdłużej nadawanych oper mydlanych w historii telewizji. Powstało aż 36 sezonów amerykańskiego serialu przedstawiającego perypetie dwóch rodzin z Los Angeles: Forresterów i Spectra. Tasiemiec był wyemitowany w 140 krajach na świecie.

Aktorzy wcielający się w rolę głównych bohaterów szybko stali stali się rozpoznawalni. Twarzami serialu z pewnością zostali Brooke Logan i Ridge Forrester, których zagrali Kelly Lang oraz Ronn Moss. 4 marca serialowy Ridge świętuje już 71. urodziny. Patrząc jednak na jego obecne zdjęcia można stwierdzić, że czas się dla niego zatrzymał.

Ronn Moss jest nie tylko aktorem, ale i wokalistą. Tak naprawdę nazywa się Ronald Montague Moss.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Rzadko zdarza się celebrytka, która z taką otwartością mówi na tematy prywatne"

Serialowy Ridge ukończył studia na Uniwersytecie w Kalifornii w Los Angeles. Początkowo myślał o zawodzie chirurga. Zmienił jednak plany, gdy odkrył muzykę.

W operze mydlanej "Moda na sukces" grał od 1987 r. Ta ekranowa postać przyniosła mu ogromną sławę i uznanie w oczach telewidzów. Po 25 latach Moss zdecydował o odejściu z serialu. Ostatni raz w rolę Ridge’a Forrestera wcielił się 14 września 2012 r.

Ronn Moss przechodził różne zawirowania miłosne, jednak nie były one tak zawiłe, jak w serialu. Aktor i muzyk przez dwanaście lat był żonaty z młodszą o osiem lat aktorką i pisarką Shari Shattuck, z którą ma dwie córki. Po siedmiu latach ożenił się ponownie z Devin DeVasquez, eks-dziewczyną "Playboya". Są razem do dziś.

Tak wygląda obecnie serialowy Ridge

W mediach wiele plotkowano o operacjach plastycznych Mossa. Aktor wielokrotnie zapewniał jednak, że swoją urodę zawdzięcza genom.

Wszyscy podejrzewają mnie o ogromną ilość operacji plastycznych. Nie miałem ani jednej. Jestem po prostu szczęściarzem - wyznał w jednym z wywiadów.

Patrząc na obecne zdjęcia aktora, aż ciężko uwierzyć, że słynny Ridge ma 71 lat. Zdecydowanie nie wygląda na swój wiek. Też tak myślicie?

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić