"Panie Kammel, na pana to już chyba czas!". Widzowie zniesmaczeni po programie TVP

1

Znany prezenter TVP kiedyś cieszył się sympatią, dziś częściej przychodzi mu mierzyć się z rozgoryczeniem widzów. Co takiego zrobił, że w ciągu kilkunastu godzin wylała się na niego ogromna fala krytyki?

"Panie Kammel, na pana to już chyba czas!". Widzowie zniesmaczeni po programie TVP
Tomasz Kammel. (AKPA)

Kammel nie ukrywa swojej wielkiej sympatii do prezesa TVP Jacka Kurskiego. Widzowie mogli się o tym przekonać, kiedy zapowiadał koncert Andrei Boceliego. Widowisko wyemitowane w lany poniedziałek nazywało się "Andrea Bocelli. Cud życia".

Kammel bardziej niż na maestro skupił się właśnie na Kurskim i jego żonie. - Bocelli zatytułował swój koncert "cud życia". I to bardzo pięknie wpisuje się w ducha świąt Wielkiej Nocy, ale nie tylko. Wpisuje się również w to, co widzę na sali, bo cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie. A wraz z cudem jego rodzice - Joanna i Jacek Kurscy, dobry wieczór! - zapowiedział występ Tomasz Kammel.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Komentarze internautów posypały się lawinowo. Niestety niewiele z nich wypada cytować. Najczęściej padają zarzuty, że Kammel jest "lizusem". "Panie Kammel, na pana to już chyba czas", stwierdził jeden z internautów.

Zobacz także: Tomasz Kammel straszy napisaniem czwartej książki
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić