o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MMC
|

"Panie Kammel, na pana to już chyba czas!". Widzowie zniesmaczeni po programie TVP

1
Podziel się

Znany prezenter TVP kiedyś cieszył się sympatią, dziś częściej przychodzi mu mierzyć się z rozgoryczeniem widzów. Co takiego zrobił, że w ciągu kilkunastu godzin wylała się na niego ogromna fala krytyki?

"Panie Kammel, na pana to już chyba czas!". Widzowie zniesmaczeni po programie TVP
Tomasz Kammel. (AKPA)
bDSJEXcl

Kammel nie ukrywa swojej wielkiej sympatii do prezesa TVP Jacka Kurskiego. Widzowie mogli się o tym przekonać, kiedy zapowiadał koncert Andrei Boceliego. Widowisko wyemitowane w lany poniedziałek nazywało się "Andrea Bocelli. Cud życia".

Kammel bardziej niż na maestro skupił się właśnie na Kurskim i jego żonie. - Bocelli zatytułował swój koncert "cud życia". I to bardzo pięknie wpisuje się w ducha świąt Wielkiej Nocy, ale nie tylko. Wpisuje się również w to, co widzę na sali, bo cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie. A wraz z cudem jego rodzice - Joanna i Jacek Kurscy, dobry wieczór! - zapowiedział występ Tomasz Kammel.

bDSJEXcn

Komentarze internautów posypały się lawinowo. Niestety niewiele z nich wypada cytować. Najczęściej padają zarzuty, że Kammel jest "lizusem". "Panie Kammel, na pana to już chyba czas", stwierdził jeden z internautów.

bDSJEXct
Zobacz także: Tomasz Kammel straszy napisaniem czwartej książki
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDSJEXcO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Tomasz389
1 tyg. temu
Ten jego występ był żałosny
Najnowsze komentarze (1)
Tomasz389
1 tyg. temu
Ten jego występ był żałosny
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić