aktualizacja 

Paulina Krupińska rozwścieczyła widzów. "Daj spokój"

14

Paulina Krupińska obecnie spełnia się w roli prowadzącej "Dzień dobry TVN". Niestety, jej styl pracy nie wszystkim się podoba. Ostatnio została ostro zaatakowana na Instagramie.

Paulina Krupińska rozwścieczyła widzów. "Daj spokój"
Paulina Krupińska (AKPA)

Krupińska jest coraz częściej krytykowana przez widzów. Pod jej ostatnim zdjęciem na Instagramie rozpętała się prawdziwa burza!

Internauci są wściekli, że przerywa gościom podczas rozmowy. "Pani Paulino mam prośbę, jak przychodzi do was gość, który chce przekazać swoją wiedzę, to proszę dać mu się wypowiedzieć. Bo z całym szacunkiem, ale dzisiaj tak pani nawijała, że nadal nie wiem, jak zrobić fajne zdjęcie telefonem" - podkreśliła jedna z internautek.

Droga pani, mam doświadczenie 20-letnie, więc pozwoliłam się podzielić też moim doświadczeniem - ripostowała dziennikarka.

Paulina Krupińska w ogniu krytyki. "W ogóle nie słucha pani swoich gości"

Nieprzychylnych komentarzy jest naprawdę sporo. "Dopuść wreszcie kolegę do słowa, daj spokój z tym gwiazdorzeniem" - możemy przeczytać w mediach społecznościowych.

Pani Paulino, w ogóle nie słucha pani swoich gości - spostrzega kolejny internauta.

Dodajmy, że Paulina Krupińska prowadzi "Dzień dobry TVN" w duecie z Damianem Michałowskim. Czy prezenterka weźmie sobie rady internautów do serca? Czas pokaże.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić