Agnieszka Kwiatkowska| 
aktualizacja 

Paulina Sykut pokazała zdjęcie z brzuszkiem. Natychmiast dostała gratulacje

6

Paulina Sykut-Jeżyna w 2016 r. urodziła córeczkę. Znów jest w ciąży? Zdjęcie, które wrzuciła do sieci, narobiło zamieszania.

Paulina Sykut pokazała zdjęcie z brzuszkiem. Natychmiast dostała gratulacje
Zdjęcie Pauliny Sykut narobiło zamieszania (AKPA)

Paulina Sykut-Jeżyna postanowiła uhonorować swojego męża, który jest też świetnym ojcem dla ich kilkuletniej Róży. Córka pary przyszła na świat niespełna 6 lat temu. I mama, i tata oszaleli na jej punkcie. Na facebookowym profilu dziennikarki pojawił się miks zdjęć Jeżyny z dziewczynką. Ale to ostatna fotka najbardziej zainteresowała fanów gwiazdy Polsatu.

Widać na niej bowiem zaokrąglony ciążowy brzuszek, na którym przyszła mama napisała: "Dla taty". Fani Sykut rzucili się do komentowania. Oczywiście posypały się gratulacje. Niektórzy internauci zwracali nawet uwagę na to, że mała Róża na pewno ucieszy się z rodzeństwa.

Paulina Sykut nie opowiedziała na komentarze fanów. Pozostaje nam więc czekać na kolejne wpisy dziennikarki, które rozwikłają tajemnicę zdjęcia. Czy to fotka zapowiadająca kolejną pociechę, czy archiwalne ujęcie z pierwszego Dnia Ojca Jeżyny?

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Róża urodziła się pod koniec 2016 r. W czerwcu Sykut miała więc już ciążowe krągłości i razem z mężem mogła celebrować wyjątkowe święto.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z największych gwiazd Polsatu. Ze stacją jest związana od 2007 r. Zaczynała jako pogodynka. Wkrótce pojawiła się w show "Just the Two of Us. Tylko nas dwoje", a od 2011 r. prowadziła program "Must Be the Music. Tylko muzyka". Już wtedy była związana ze swoją młodzieńczą miłością - Piotrem Jeżyną.

Gdy skończyła pracę w talent-show muzycznym, przeszła do tanecznego. W 2016 r. została gospodynią hitu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Sprawdziła się jako prowadząca, widzowie ją uwielbiają. Nic więc dziwnego, że Sykut można było oglądać w kolejnych edycjach (od piątej do 12 włącznie).

Sykut jest oddana pracy w Polsacie. Na nagraniach do "Tańca z gwiazdami" stawiała się nawet w zaawansowanej ciąży. Finał 6. edycji odbył się na początku listopada, a miesiąc później prowadząca urodziła Różę.

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna: "Mąż wie, że mam fanów. Nie ma między nami chorej zazdrości"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić