Paweł Małaszyński przeżywa trudne chwile. Musiał przejść operację

12

Paweł Małaszyński przeżywa trudny okres. Media ustaliły, że stan zdrowia aktora uległ pogorszeniu. Musiał przejść dość skomplikowaną operację. Co dokładnie się stało i na czym polegał zabieg 47-latka?

Paweł Małaszyński przeżywa trudne chwile. Musiał przejść operację
Paweł Małaszyński (Licencjodawca, AKPA)

Serial "Magda M." zagwarantował Pawłowi Małaszyńskiemu ogromną popularność. Właśnie za sprawą tej produkcji aktor podbił serca wielu kobiet. Gdy była ona emitowana, Małaszyński praktycznie nie schodził ze świecznika.

Wydaje się, że gigantyczne zainteresowanie ze strony fanów i mediów nieco stłumiło aktora. Małaszyński stroni od rozmów o swoim życiu prywatnym i rodzinie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sylwester 2022. Disco polo w Zakopanem. Przy tej muzyce można dobrze się bawić?

Co nieco na temat jego sfery prywatnej jednak wiadomo. Małaszyński od przeszło 20 lat tworzy związek małżeński z Joanną Chitruszko. Zakochani poznali się już w podstawówce. Prawdziwe uczucie między Pawłem i Joanną narodziło się jednak dopiero w liceum.

Para ma dwójkę dzieci. Syn Jeremiasz już wkrótce skończy 19 lat, a córeczka Lea ma sześć lat.

Niepokojące wieści nt. Pawła Małaszyńskiego

Bardzo niepokojące informacje przekazał tymczasem "Dobry Tydzień". Z ustaleń tej gazety wynika, że Małaszyński kilka lat temu doznał urazu kręgosłupa, który ponownie dał o sobie znać przed świętami Bożego Narodzenia. W związku z tym aktor musiał przejść skomplikowaną operację. Sam zainteresowany nie chciał komentować tej sprawy.

Proszę wybaczyć, ale nie wypowiadam się w sprawach prywatnych, tym bardziej dotyczących zdrowia - powiedział dziennikarzom.

Warto wspomnieć, że aktor opublikował w sieci wpis, w którym dał do zrozumienia, że 2022 rok nie był dla niego łatwy. "To dobrze, że skończył się ten rok i tęsknić za nim na pewno nie będę. Muszę jeszcze tylko doleczyć jego poranione i pokryte bliznami resztki, przemyć twarz, połatać podziurawione niebo i zrobić trochę miejsca na Nowe. Zdrowe" - pisał Paweł Małaszyński.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić