Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Pazura wspomina współpracę z Przybylską. Nie chciał jej pocałować

4
Podziel się:

Aktor podzielił się z fanami wspomnieniem z planu filmowego "Kariera Nikosia Dyzmy". Przyznał, że scena pocałunku z piękną koleżanką po fachu wzbudziła w nim wtedy opór. Dlaczego?

Pazura wspomina współpracę z Przybylską. Nie chciał jej pocałować
Cezary Pazura wspomniał zabawną sytuację z Anną Przybylską (ONS)

Cezary Pazura i Anna Przybylska wielokrotnie mieli okazję do współpracy. Jedną z nich była komedia Jacka Bromskiego "Kariera Nikosia Dyzmy", w którym grali główne role. Pazura wcielił się na ekranie w tytułowego Dyzmę, a Przybylska w żonę ministra, Jadwigę Jaszuńską, z którą Nikoś miał romans. Jak z pewnością doskonale pamiętają fani tego filmu, na ekranie nie brakowało między aktorami bliskich scen, ale co ciekawe, jedna z nich była dla Pazury prawdziwym wyzwaniem.

Mogłoby się wydawać, że pocałunek z piękną aktorką to żaden problem, ale Cezary Pazura miał pewne opory spowodowane... opryszczką, którą zauważył u koleżanki z planu.

Zobacz także: Cezary Pazura z sentymentem o pracy na planie z córką Bogusława Lindy. "Dzieci rosną"

"Powiedziałem, kurde, jestem wrażliwy, nie będę ją całował z opryszczką, bo się nią zarażę, nie? I mówię do reżysera: Nie będę się z nią całował, bo ona ma opryszczkę" - opowiadał o historii sprzed lat w swoim programie na You Tube. Jak zareagowała wówczas Przybylska? Jej reakcja na dylematy kolegi po fachu była genialna.

"Pazura, pogięło cię? Cała Polska by chciała, żeby się Przybylska z nimi całowała, a ty nie chcesz, bo ja mam opryszczkę? - powiedziała, nie kryjąc zaskoczenia oporami Pazury. Jak z pewnością pamiętają widzowie komedii, ostatecznie aktor "zaryzykował", a efekty zbliżenia z gwiazdą można było oglądać na ekranie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(4)
hmmmm
2 lata temu
zastanawia mnie fenomen wspominania tej osoby
bu_rak
2 lata temu
Ile są warte niektóre argumenty można ocenić po latach. Tyle,że dla niektórych osób to już nic nie zmienia , to się stało. Inni nadal pozostają "gruboskórni" a jeszcze inni wręcz prowokujący. Szkoda,że się tak dzieje szczególnie w społeczeństwie.
meg
2 lata temu
W sumie Pazura od niej mądrzejszy, kto by pomyślał... Opryszczka zarażasz się na całe życie. Jeden będzie miał wiecznie powracający wyprysk na ustach, ale inny tragiczne skutki łącznie ze śmiercią...
cześ
2 lata temu
Ale tam fajny paseczek miała na dole :D mniammm
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić