o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Pazura wspomina współpracę z Przybylską. Nie chciał jej pocałować

4
Podziel się

Aktor podzielił się z fanami wspomnieniem z planu filmowego "Kariera Nikosia Dyzmy". Przyznał, że scena pocałunku z piękną koleżanką po fachu wzbudziła w nim wtedy opór. Dlaczego?

Pazura wspomina współpracę z Przybylską. Nie chciał jej pocałować
Cezary Pazura wspomniał zabawną sytuację z Anną Przybylską (ONS)
bECtoFpN

Cezary Pazura i Anna Przybylska wielokrotnie mieli okazję do współpracy. Jedną z nich była komedia Jacka Bromskiego "Kariera Nikosia Dyzmy", w którym grali główne role. Pazura wcielił się na ekranie w tytułowego Dyzmę, a Przybylska w żonę ministra, Jadwigę Jaszuńską, z którą Nikoś miał romans. Jak z pewnością doskonale pamiętają fani tego filmu, na ekranie nie brakowało między aktorami bliskich scen, ale co ciekawe, jedna z nich była dla Pazury prawdziwym wyzwaniem.

Mogłoby się wydawać, że pocałunek z piękną aktorką to żaden problem, ale Cezary Pazura miał pewne opory spowodowane... opryszczką, którą zauważył u koleżanki z planu.

Zobacz także: Cezary Pazura z sentymentem o pracy na planie z córką Bogusława Lindy. "Dzieci rosną"
bECtoFpP

"Powiedziałem, kurde, jestem wrażliwy, nie będę ją całował z opryszczką, bo się nią zarażę, nie? I mówię do reżysera: Nie będę się z nią całował, bo ona ma opryszczkę" - opowiadał o historii sprzed lat w swoim programie na You Tube. Jak zareagowała wówczas Przybylska? Jej reakcja na dylematy kolegi po fachu była genialna.

"Pazura, pogięło cię? Cała Polska by chciała, żeby się Przybylska z nimi całowała, a ty nie chcesz, bo ja mam opryszczkę? - powiedziała, nie kryjąc zaskoczenia oporami Pazury. Jak z pewnością pamiętają widzowie komedii, ostatecznie aktor "zaryzykował", a efekty zbliżenia z gwiazdą można było oglądać na ekranie.

bECtoFpV
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECtoFqq
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(4)
hmmmm
rok temu
zastanawia mnie fenomen wspominania tej osoby
bu_rak
rok temu
Ile są warte niektóre argumenty można ocenić po latach. Tyle,że dla niektórych osób to już nic nie zmienia , to się stało. Inni nadal pozostają "gruboskórni" a jeszcze inni wręcz prowokujący. Szkoda,że się tak dzieje szczególnie w społeczeństwie.
meg
rok temu
W sumie Pazura od niej mądrzejszy, kto by pomyślał... Opryszczka zarażasz się na całe życie. Jeden będzie miał wiecznie powracający wyprysk na ustach, ale inny tragiczne skutki łącznie ze śmiercią...
bECtoFqr
cześ
rok temu
Ale tam fajny paseczek miała na dole :D mniammm
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić