Kamil Niewiński
Kamil Niewiński| 
aktualizacja 

"Piekło oficjalnie zamarzło". Oświadczenie Snoop Dogga szokiem dla fanów

228

Kariera Snoop Dogga od zawsze była nierozerwalnie związana z marihuaną. Nic więc dziwnego, że ikona rapu i kultury hip-hop swoim najnowszym oświadczeniem wprawiła fanów w osłupienie.

"Piekło oficjalnie zamarzło". Oświadczenie Snoop Dogga szokiem dla fanów
Snoop Dogg (GETTY, Araya Doheny)

Snoop Dogg to 52-letni amerykański muzyk, jeden z najważniejszych reprezentantów kultury hip-hop i bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych i uznanych raperów na całym świecie. Działa na scenie od ponad 30 lat i ma za sobą współpracę z największymi gwiazdami muzyki.

Jeśli mielibyśmy zrobić sondę i spytać ludzi, z jakim atrybutem kojarzy się im właśnie Snoop Dogg, zapewne w większości przypadków odpowiedź byłaby prosta - blant. Raper dosłownie nie rozstawał się ze skrętami z marihuaną i było to jego swoistym znakiem rozpoznawczym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #hot16challenge2 - o co chodzi? Łona wszystko wyjaśnia

Całą legendę budowały również słowa osoby kryjącej się pod pseudonimem "Renegade Piranha", która do tej pory pracowała jako jego osobista rollerka jointów. Innymi słowy - to ona przygotowywała Snoop Doggowi kolejne skręty. Jeszcze w 2022 r. mówiła o tym, że dziennie skręca od 75 do 150 jointów, zużywając dziennie średnio 250 gramów!

Snoop Dogg rzuca nałóg. Fani rapera są zszokowani

Czy istnieje bardziej nierozerwalna para niż Snoop Doog i marihuana? Okazuje się, że tak, co okazało się dla wielu fanów rapera, a także osób po prostu śledzących go lub znających go właśnie ze słabości do jointów, dość szokujące. W poście na Instagramie, który został opublikowany wieczorem 16 listopada, Snoop poinformował, że rzuca palenie.

Po długim namyśle i rozmowach z moją rodziną zdecydowałem się rzucić palenie. Proszę, uszanujcie w tym czasie moją prywatność - napisał w poście raper.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wiele osób jest zszokowanych wspomnianym postem, inne zaprzeczają, że może być on w pełni poważny. Niektórzy zastanawiają się również, czy nie jest to przypadkiem zagrywka marketingowa, a jeśli nie - czy Snoop Dogg rzeczywiście będzie w stanie wytrzymać w postanowieniu. Oświadczenie zrobiło jednak szum - w nieco ponad 2 godziny zostało ono polubione przez ponad 1,3 mln osób.

Piekło oficjalnie zamarzło.
Nie mam zamiaru w to wierzyć. To musi być część kampanii marketingowej, której on jest częścią. Jakiegoś nowego urządzenia do palenia, które będzie miało hasło "Rzuć palenie", a on będzie ambasadorem. Może to reklama na Super Bowel.
To jak, jak gdyby papież nie papieżował.
To tak, jakby Forrest Gump nagle przestał biec, zawrócił i poszedł do domu.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić