Piłkarz naśladował Zenona Martyniuka. Dał w Turcji niezły popis

25

Piosenka "Przekorny los" zespołu Akcent w nowej wersji. Zaprezentował ją piłkarz klubu z PKO Ekstraklasy.

Piłkarz naśladował Zenona Martyniuka. Dał w Turcji niezły popis
Kacper Kostorz zaśpiewał na zgrupowaniu (YouTube, YouTube)

Polska liga wznowi rozgrywki na początku lutego. W styczniu większość drużyn wybrała się do Turcji i na zgrupowaniach przygotowuje formę do rundy wiosennej. Jednym z kandydatów do zdobycia mistrzostwa kraju jest Pogoń Szczecin, która w tabeli zajmuje drugie miejsce za Lechem Poznań.

Tradycją zespołu ze Szczecina jest chrzest nowych piłkarzy w czasie zgrupowania. Część oficjalna polega na zaśpiewaniu piosenki na "karaoke". Turecka obsługa hotelu została uraczona kilkoma hitami polskiej muzyki rozrywkowej. Dużo mówiło się o występie Kamila Grosickiego, który zaprezentował odświeżoną wersję piosenki "Wszyscy Polacy" zespołu Bayer Full. Nie tylko on zrobił show.

Na repertuar disco polo postawił również nowy napastnik Pogoni. Kacper Kostorz przeniósł się zimą do Szczecina z Legii Warszawa. W niej ma zamiar rozwinąć skrzydła w ekstraklasie. Na razie nie strzelił ani jednego gola w sparingach, ale zaprezentował już możliwości wokalne.

I tak w tureckim Belek wybrzmiał "Przekorny los" zespołu Akcent, którego liderem jest Zenon Martyniuk. Nie brakowało chętnych do wsparcia Kostorza w występie, piłkarska publika dała się porwać. Poza sztabem szkoleniowym i zawodnikami w karaoke uczestniczył między innymi prezes klubu Jarosław Mroczek.

Występ Kacpra Kostorza w filmie od 0:50:

Zobacz także: Pogoń w Belek 2022 - Dzień 10 - Bo wszyscy Portowcy to jedna rodzina
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić