aktualizacja 

Plotki o narzeczonym Roxie Węgiel. Nie wytrzymała

5

Roksana Węgiel rozwija swoją relację z Kevinem Mglejem. Świadczy o tym choćby fakt, że para się zaręczyła. Związek młodej wokalistki z chłopakiem starszym o osiem lat budzi sporo emocji. Niestety, niektórzy sieją plotki, które - według Roksany - są nieprawdziwe.

Plotki o narzeczonym Roxie Węgiel. Nie wytrzymała
Kevin Mglej, Roksana Węgiel (Licencjodawca, AKPA)

Roksana Węgiel i Kevin Mglej od zeszłego roku tworzą parę. Co prawda mają krótki staż, ale są przekonani, że łączy ich bardzo mocne uczucie. W związku z tym dążą w kierunku ślubu.

Węgiel i Mglej postanowili rozpocząć kolejny etap swojej relacji. Już jakiś czas temu doszło do zaręczyn, które wokalistka potwierdziła w przestrzeni internetowej.

Roksana otrzymała od ukochanego przepiękny pierścionek z diamentem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Toni Collette o kulisach filmu “Mafia Mamma”. "To była największa przyjemność”

Obecnie zakochani remontują mieszkanie, w którym chcą zamieszkać. Ostatnio pojawiły się doniesienia, że to już druga nieruchomość, której właścicielką jest Roksana Węgiel.

Artystka postanowiła odnieść się do tych informacji, zaznaczając, że remontowane mieszkanie nie należy do niej.

Ostatnio media sieją zamęt, który chcę sprostować. Mieszkanie, które remontujemy i w którym mieszkaliśmy to mieszkanie Kevina, które będzie naszym "gniazdkiem". Mieszkanie, które kupiłam to jedno mieszkanie inwestycyjne, nie 3 czy 5 jak piszą w mediach - napisała na InstaStories.

Roksana Węgiel utrzymuje ukochanego?

Węgiel uznała, że musi się też nawiązać do doniesień na temat tego, że utrzymuje swojego narzeczonego. Jej instagramowe oświadczenie wskazuje na to, że takie plotki mocno ją poruszyły.

Co do utrzymywania mojego partnera, Kevin prowadzi kilka firm od paru lat i jest ostatnią osobą, którą musiałby ktokolwiek utrzymywać. Dziękuję, pozdrawiam - podsumowała wokalistka.

Związek Roksany i Kevina od początku budzi mnóstwo emocji. Wszystko za sprawą tego, że chłopak jest od niej starszy o osiem lat i ma dziecko z inną kobietą.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić