Po Sylwestrze zapadła się pod ziemię. Wiadomo, gdzie zaszyła się Beata Kozidrak

36

Beata Kozidrak od czasu skandalu rzadko pojawia się publicznie i nie jest tak aktywna w mediach społecznościowych jak dawniej. Ostatni wpis na Instagramie opublikowała ponad dwa tygodnie temu. Gdzie przepadła Kozidrak?

Po Sylwestrze zapadła się pod ziemię. Wiadomo, gdzie zaszyła się Beata Kozidrak
Beata Kozidrak zaszyła się po Sylwestrze Polsatu (AKPA, AKPA)

We wrześniu ubiegłego roku Beata Kozidrak została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu. Pod koniec października zapadł wyrok w jej sprawie. Sąd skazał Kozidrak na karę sześciu miesięcy ograniczenia wolności i prace społeczne, a także wpłatę 10 tys. zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i zakaz prowadzenia pojazdów.

Sprawa mocno nadszarpnęła wizerunek 61-letniej piosenkarki, która po zdarzeniu opublikowała jedno oficjalne oświadczenie i w zasadzie zapadła się pod ziemię. Od tamtej pory sporadycznie występowała na scenie, pełna obaw o to, jak przyjmie ją widownia.

Zobacz także: Emerytury polskich gwiazd. Narzekają, że mają je za niskie

Pierwszy raz przed szeroką widownią zaprezentowała się podczas Sylwestra w Polsacie. Na scenie Stadionu Ślaskiego w Chorzowie Kozidrak zdradziła, jak bardzo tęskniła za publicznością.

- Nawet nie wiecie, jak się cieszę, że możemy się z wami spotkać. Było mi to bardzo potrzebne – mówiła artystka. – Możemy pożegnać stary rok i nowy powitać z przytupem.

Po tej imprezie Beata Kozidrak znów zniknęła fanom z radarów. Ostatni post na Instagramie artystki pojawił się tuż po sylwestrowej imprezie. Dziś wiadomo jednak, gdzie zaszyła się wokalistka zespołu Bajm. Jak się okazuje, gwiazda intensywnie pracuje w studiu nagraniowym.

"Nowości się szykują…" - czytamy na profilu Black Kiss Records, gdzie pojawiło się selfie Beaty Kozidrak i Arkadiusza Kopera, kompozytora i producenta muzycznego.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić