Bogdan Kicka| 
aktualizacja 

Poseł na dachu Sejmu. Internauci pękają ze śmiechu

350

Internauci nie mogli przepuścić takiej okazji. Po tym, jak polityk Suwerennej Polski wszedł na dach hotelu sejmowego, by "zrobić sobie ładne zdjęcie o wschodzie słońca", sieć zalały memy o Dariuszu Mateckim. Oto najlepsze z nich. Ubaw po pachy gwarantowany!

Poseł na dachu Sejmu. Internauci pękają ze śmiechu
Memy o Mateckim. (Facebook)

Marszałek Sejmu Szymon Hołownia poinformował w piątek o niecodziennym incydencie, który miał miejsce na dachu budynku sejmowego. Zwrócił uwagę na osobę, która przebywała tam "o trzeciej czy czwartej nad ranem".

Marszałek zaznaczył, że oczekuje na raport od Straży Marszałkowskiej, która ma wyjaśnić całą sytuację. Hołownia podkreślił przy tym, że każde zdarzenie mogące wpłynąć na bezpieczeństwo budynku jest natychmiast zgłaszane władzom Sejmu. Dodał również, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż osoba na dachu nie była spoza Sejmu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 200 tys. zł za metamorfozę domu marzeń. Efekt jest zachwycający

Po doniesieniach medialnych, które zaczęły wskazywać na posła Dariusza Mateckiego z Suwerennej Polski, sam zainteresowany postanowił rozwiać wątpliwości. W rozmowie z PAP przyznał, że faktycznie wszedł na dach hotelu sejmowego.

Wyszedłem zrobić sobie ładne zdjęcie o wschodzie słońca i spokojnie wróciłem do pokoju, nikt za mną nie ganiał i nie wiem dlaczego jest z tego jakaś afera - powiedział Matecki.

Polityk stanowczo zaprzeczył, jakoby interweniowała w tej sprawie Straż Marszałkowska.

Memy o Mateckim

Internauci nie mogli przepuścić takiej okazji i błyskawicznie stworzyli memy związane z całą sytuacją. Ich ofiarą padł oczywiście Dariusz Matecki. Oto najlepsze z nich.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić