Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Powstanie film o Edycie Górniak? Artystka mówi, kto mógłby ją zagrać

9
Podziel się:

Życie Edyty Górniak jest bardzo barwne. Nic dziwnego w tym, że pojawił się pomysł stworzenia filmu na jej temat. Diwa wie już nawet, kto mógłby wcielić się w rolę tytułowej bohaterki.

Powstanie film o Edycie Górniak? Artystka mówi, kto mógłby ją zagrać
Edyta Górniak (AKPA)

Edyta Górniak nadal cieszy się sporą popularnością. Artystka ma specyficzny styl bycia i lubi wzbudzać kontrowersje. Generalnie wiedzie bardzo barwne życie. Można stwierdzić, że stanowi ono wręcz... gotowy scenariusz filmowy.

Piosenkarka chciałaby, aby powstała produkcja opowiadająca o jej losach. Nie ukrywa, że mogłaby wyjawić w niej sporo tajemnic.

Są w moim życiu historie niezwykłe, śmieszne i takie, które zataczają koło. Mogłabym te historie opowiadać bez końca. Myślę, że jeśli ludzie chcieliby zanurzyć się w to, co ukształtowało moją duszę i co ulepiało ten charakter, osobę, trzeba by zajrzeć do samego początku, tam był bardzo kluczowy moment w dzieciństwie, dosyć szokujący. I żeby to zrozumieć, trzeba by wprowadzić ludzie w historię moich rodziców, która okazała się niespełniona. Zresztą historia mojego syna też jest niesamowita, w jego ciele płyną cztery rodzaje krwi - powiedziała "Faktowi".

Edyta Górniak już pisze scenariusz!

Piosenkarka zdradziła ponadto, że zaczęła już nawet pisać scenariusz. Nie jest to jednak tak proste, jakby mogło się komuś wydawać.

Przepłynęło przez moją głowę parę razy, że mógłby powstać o mnie film. Bardzo cenię polskie kino i czasami, jak oglądam polskie filmy, myślę sobie: "O, ten mężczyzna mógłby zagrać tę osobę, ta dziewczyna tę…". Zaczęłam nawet pisać scenariusz, ale to jest taka robota, że musiałabym chyba zrobić rok przerwy od wszystkiego i skupić się tylko na tym - dodała Górniak.

Mało tego. Celebrytka ma już pomysł, kto mógłby wcielić się w tytułową rolę. Uważa, że mogłaby to być Magda Boczarska.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
Ton
7 miesięcy temu
Edzię to mogłaby zagrać Krysia Pawłowicz... szkoda że odtwórca roli Boczka z Kiepskich nie żyje bo byłby idealny - ten sam rozmiar stanika
Andrzej
7 miesięcy temu
Mamy już "wspaniały" film o Martyniuk. Do kolekcji "potrzeba" nam jeszcze o Górniak.
antonina
7 miesięcy temu
przecież już wszystko o cygance wiemy..już nas niczym nie zaskoczy...a głupot mamy pod dostatkiem...niech nie wychodzi ze swojej górskiej chatki i nas już nie straszy:(biedne cygańskie dziecię
mmm
7 miesięcy temu
Pan Rewiński by się nadał, podobny
12345
7 miesięcy temu
Zacznie od ziebic tam się urodziła i tam ma duża cyganska rodzinę kuzynostwo wujostwo których nie chce znac zapomniany grób ojca
Julia 💖
7 miesięcy temu
Piękna utalentowana artystka Edyta Górniak głos magiczny. Film byłby sukcesem wspaniałej kariery.
Muzykalna
7 miesięcy temu
Uwielbiam twórczość Pani Edyty, piękne piosenki, głos barwny i pełen emocji, potrafi ta Pani wprowadzić w odpowiedni nastrój swoją muzyką, co jest bardzo cenne, gdyż wielu artystów, którzy podobno potrafią śpiewać i mają głas, niestety tego nie potrafią, pomimo inteligencji i wygadania.
TenTego
7 miesięcy temu
Diwa? Moze jej 3 piosenki są coś warte, dawno temu to było i minęło. Bardzo rozdmuchana kariera. Mogę się nie znać, albo po prostu nie lubić jej muzyki, ale obiektywnie to nie wiem skąd o niej taki szum. To pisząc nie mam zamiaru hejtowac. Po prostu nie rozumiem jej afiszu i tego na kogo jest kreowana. Willas w swoim apogeum możliwości czy madonna - je można określić diwami, ale Górniak? Uważam, że prędzej Dodę mógłbym tak określić. Przynajmniej więcej ma hitów na swoim koncie.
Steczkowska
7 miesięcy temu
Zagrać Górniak to jakby nie zagrać nikogo
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić