Prawda o małżeństwie Sławomira. To dzieje się za zamkniętymi drzwiami

238

Sławomir wraz ze swoją żoną Kajrą od wielu lat należą do ulubieńców Polaków. Ich hity "Miłość w Zakopanem", "Weselny Pyton" czy "Megiera" to nieodłączne elementy wielu imprez. Para w rozmowie z "Super Expressem" opowiedziała o tym, jak wygląda ich praca i życie prywatne. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jaka jest prawda.

Prawda o małżeństwie Sławomira. To dzieje się za zamkniętymi drzwiami
Prawda o małżeństwie Sławomira. To dzieje się za zamkniętymi drzwiami (Licencjodawca, AKPA)

Kajra i Sławomir poznali się na studiach teatralnych w Krakowie. Później spotkali się w USA, a po powrocie pracowali razem w różnych kabaretach i teatrach. Na dobre połączyła ich jednak scena muzyczna. Oboje są dumni z projektu "Sławomir", który istnieje już 8 lat.

Prawda o małżeństwie Sławomira

Z roku na rok rozwija się on coraz bardziej, pojawiają się kolejne propozycje. Bardzo dobrze się też rozumiemy w pracy i robimy tylko to, co nas oboje cieszy - mówi Kajra w rozmowie z "Super Expressem".

Kajra przyznała, że czasami pogodzenie spraw prywatnych i zawodowych nie jest łatwe. Wymaga to od obojga wielu kompromisów, ale wspierają się wzajemnie. Kłótnie - wedle relacji gwiazdorów - się odbywają, ale tylko na tle artystycznym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: transfer Ronaldo rozpala emocje. Co za widok!

Sławomir zdradził, że Kajra od początku mu się podobała. Zastanawiał się co musi zrobić "żeby mieć tak piękną żonę". Kajra z kolei wyznała, że Sławomir zdobył ją śpiewem. Wykonał utwór "Cudowna dziewczyno".

Pamiętam, że Sławomir śpiewał piosenkę "Cudowna dziewczyna" podczas naszej próby generalnej kabaretu i wówczas zrozumiałam, że to mój przyszły mąż - powiedziała Kajra w wywiadzie.

Na pytanie, kto rządzi w domu i w pracy, odpowiedź była szybka i prosta — Kajra. - Ale przy dużym wsparciu Sławomira oczywiście. Uzupełniamy się. Ja jestem ta zła, Sławomir ten dobry. Ja cisnę, Sławomir luzuje - zaznaczyła.

Oboje powiedzieli, że wiele od siebie czerpią.

Na pewno siłę, odwagę, radość, poczucie humoru. Razem zdobyliśmy ten szczyt i zdobywamy kolejne. Bez naszej wspólnej drogi nie byłoby tego - powiedział Sławomir.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić