aktualizacja 

Szokujące SMS-y gwiazdora. W sądzie ujawniono, co pisał Johnny Depp

9

Szokujące doniesienia płyną z sądowej sali, na której zeznają Johnny Depp i Amber Heard. Ujawniono m.in. treść SMS-ów aktora, w której pisał o spaleniu żony. Niestety, nie to było najmocniejszym fragmentem.

Szokujące SMS-y gwiazdora. W sądzie ujawniono, co pisał Johnny Depp
Johnny Depp przed sądem okręgowym hrabstwa Fairfax w stanie Wirginia, przed którym toczy się proces o zniesławienie, jaki wytoczył Amber Heard. Depp żąda od byłej żony 50 mln dolarów za oskarżenie go o przemoc (getty, Paul Morigi)

Proces o zniesławienie, jaki Johnny Depp wytoczył swojej byłej żonie Amber Heard, po tym jak oskarżyła go o przemoc, rozpoczął się 11 kwietnia. Można go śledzić zarówno w telewizji, jaki i w sieci, a z każdym dniem opinia publiczna poznaje kolejne szokujące kulisy związku aktorów. Nie ma wątpliwości, że relacja gwiazd była toksyczna i  każda ze stron dopuszczała się przemocy. Heard oskarżyła Deppa m.in. o gwałt, on zaś ujawnił, że żona szantażowała go śmiercią, jeśli od niej odejdzie.

W czwartek światło dzienne ujrzały SMS- Johnn'ego Deppa, w których hollywoodzki gwiazdor wymieniał się z Paulem Bettanym pomysłami na temat śmierci Amber Heard, a także tego, co zrobi z jej zwłokami po śmierci. Wprost padają słowa o współżyciu z martwą aktorką.

Zobacz także: Johnny Deep pobił żonę?

Poniżej prezentujemy fragment konwersacji między Johnnym Deppem a Paulem Bettanym odczytany na sali sądowej.

"Przemyślałem to i nie sądzę, że powinniśmy spalić Amber – jest miłym i przyjemnym dla oka towarzystwem, a do tego nie jestem pewien, czy jest czarownicą. Moglibyśmy oczywiście spróbować angielskiej metody w tych rozterkach – zrobimy test tonięcia" - zaproponował Bettany.
"Utopmy ją, zanim spalimy!!! Zerżnę jej spalone ciało po wszystkim, by mieć pewność, że nie żyje" - odpowiedział na to Depp.
"Dokładnie to mam na myśli. Bądźmy pewni, zanim ogłosimy ją czarownicą" - podsumował przyjaciel aktora.

Paul Bettany w rozmowie z portalem TMZ podkreślał, że ujawniony fragment konwersacji pomiędzy nim a Deppem był żartem i nawiązywał do jednego z filmów grupy Monty Pythona. Taka także jest linia obrony Deppa i jego prawników.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić