Przejechała się po Kasi Cichopek. "Nie byłam w stanie jej oglądać"

76

Monika Goździalska postanowiła wyrazić opinię na temat Katarzyny Cichopek. Gwiazda "Kanału Zero" otwarcie dała do zrozumienia, co sądzi na temat byłej prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Absolutnie nie kryła się z tym, że nie przepada za partnerką Macieja Kurzajewskiego.

Przejechała się po Kasi Cichopek. "Nie byłam w stanie jej oglądać"
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski (AKPA, AKPA)

Monika Goździalska cieszy się sporą popularnością. Pierwsze kroki w show-biznesie stawiała za sprawą modelingu i wyborów miss. Później natomiast uczestniczyła w "Big Brotherze" oraz "MasterChefie".

Bardzo głośno zrobiło się o niej wtedy, gdy dołączyła do obsady reality-show "Real Housewives. Żony Warszawy". Później uzyskała angaż w Kanale Zero, który został założony przez Krzysztofa Stanowskiego.

Goździalska nierzadko wzbudza kontrowersje. Niedawno wdała się w medialny konflikt z Kingą Rusin. Teraz natomiast postanowiła ostro skrytykować Katarzynę Cichopek, która jeszcze jakiś czas temu znajdowała się w gronie prowadzących "Pytania na śniadanie".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Obowiązkowe badania dla starszych kierowców. Polacy na ulicy mocno podzieleni

Goździalska ostro o Cichopek

Opinię na temat Katarzyny Cichopek przedstawicielka Kanału Zero przedstawiła podczas rozmowy z Pomponikiem.

Nie byłam w stanie jej oglądać, bo to było takie lelum-polelum. Takie "jestem słodko-pierdząca, a nią nie jestem". Nie lubię takich ludzi. Lubię ludzi transparentnych, którzy to, co mają w sercu, to i na języku. Uważam, że w dzisiejszych czasach prawda jest niewygodna, ale bezpośredniość się sprzedaje. "Słodko-pierdzące" życie nie bardzo - powiedziała Monika.

Następnie skomplementowała inną prowadzącą "Pytania na śniadanie". Zachwytów nie szczędziła Izabelli Krzan.

Mamy tu Izę Krzan, która przeszła z TVP i jest świetną dziennikarką, świetną reporterką, uważam, że ma tę charyzmę i może ją tutaj pokazać. (...) Gdzie Iza Krzan, a gdzie Kasia Cichopek? (...) Iza jest młodą, ambitną dziewczyną, która ma pasję i charyzmę. Kasia Cichopek to jest taka Kinga z "M jak miłość" - podsumowała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić