Przez lata była gwiazdą TVN. Potem zniknęła. Odnalazła się w TVP

40

Klaudia Carlos była jedną z najpopularniejszych gwiazd TVN. Później na wiele lat zniknęła z ekranów telewizorów, aby robić karierę taneczną. Ostatnio jednak wróciła do telewizji. Niespodziewanie pojawiła się w jednym z programów TVP.

Przez lata była gwiazdą TVN. Potem zniknęła. Odnalazła się w TVP
Klaudia Carlos pojawiła się w TVP. Dziennikarka na dobre wróci na ekrany telewizorów? (AKPA)

Klaudia Carlos rozpoczęła karierę w mediach w programie TVP "Pokochać taniec". Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej oraz Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie łączyła pasję do muzyki z dziennikarstwem.

Gwiazda dziennikarstwa porzuciła pracę w telewizji. Chciała skupić się na tańcu

W 1997 roku dziennikarka zajęła się tematyką sportową w TVN. Prowadziła programy "Salon piękności" oraz "Notatnik Klaudii", pokazujące kobiecą stronę Warszawy. W 2011 roku wróciła do Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła m.in. program śniadaniowy "Kawa czy herbata".

W końcu jednak Klaudia Carlos zrezygnowała z pracy w telewizji na rzecz kariery naukowej. Wróciła do tańca i pracuje obecnie jako adiunkt w Zakładzie Tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Pełni też również funkcję prodziekana Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca.

Klaudia Carlos znów na antenie TVP. Wystąpiła w jednym z programów

Widać jednak, że gwiazda nie może na dobre rozstać się z telewizją. Postanowiła wrócić do korzeni, czyli do TVP. Okazuje się, że wzięła udział w nagraniach do jednego z odcinków show "Jaka to melodia". Szykuje się spektakularny powrót?

Obejrzyj także: Agnieszka Hyży zachwyca się Sylwią Bombą: "Pytała mnie o kulisy programu"

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić