Quebonafide zrobił to o godz. 19:42. I się zaczęło. Masa plotek

8

W piątek wieczorem raper Quebonafide, który jest mało aktywny w mediach społecznościowych, założył profil na Twitterze. Wrzucił też krótki, tajemniczy film i podał datę - 9 lutego 2022 roku. Fani jednego z najpopularniejszych raperów w Polsce zastanawiają się, o co może chodzić.

Quebonafide zrobił to o godz. 19:42. I się zaczęło. Masa plotek
Fani Quebonafide zastanawiają się, co oznacza post z piątkowego wieczora (Michal Ryniak / Agencja Gazeta)

Quebonafide uwielbia zaskakiwać fanów - nie tylko swoją muzyką, ale też np. wyglądem. W przeciwieństwie do wielu innych gwiazd rzadko jednak udziela się w mediach społecznościowych.

Teraz, po dłuższej przerwie, postanowił o sobie przypomnieć. W piątek 4 lutego założył konto na Twitterze i o godzinie 19:42 napisał pierwszy post. Wrzucił 15-sekundowy filmik, na którym ma założoną białą soczewkę w oku. Podpisał go krótko: "9/02/2022".

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Co to będzie?

Spekulacjom nie ma końca. Fani na Twitterze i forach internetowych zastanawiają się, czy chodzi o nową piosenkę, a może cały album. "Czyżby płyta?", "czyli płyta roku już w lutym", "Jak dla mnie to może być znak, że stary Que wraca i nawiązanie do takich kawałków jak "Ciernie" czy "Manekin". Ale z Quebo nigdy nie wiadomo" - piszą internauci.

Inni zwracają uwagę, że być może wcale nie chodzi o muzykę, a o reklamę. Zastanawiający jest bowiem fakt, że raper na Twitterze zaobserwował tylko jeden profil - Tesli.

Istnieje tutaj dużo "zbiegów okoliczności". Po pierwsze - obserwacja Tesli, której założycielem jest Elon Musk - wielki fan eksploracji kosmosu. Po drugie, tego samego dnia - 9.02.2022, premierę ma najnowszy Samsung GALAXY. Po trzecie, Quebo w 2016 roku napisał na Facebooku "Następna płyta będzie się nazywała Galaktyka, a klipy nakręcimy w kosmosie".

I w końcu - biała soczewka w klipie, który wstawił na Twittera, wygląda jak krążąca planeta. Czyżby nie rzucał słów na wiatr i właśnie realizował postanowienie sprzed sześciu lat?

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić