aktualizacja 

Rewiński zniknął z mediów. Co się z nim dzieje? Szczere wyznanie aktora

16

Janusz Rewiński to kultowa postać dla kilku pokoleń Polaków. Największy rozgłos zapewniła mu rola Stefana "Siary" Siarzewskiego w filmie "Kiler". Aktor nie pojawia się na branżowych imprezach. Od kilku lat zajmuje się rolnictwem. W rozmowie z ShowNews.pl zdradził, jak dziś wygląda jego życie.

Rewiński zniknął z mediów. Co się z nim dzieje? Szczere wyznanie aktora
Janusz Rewiński (AKPA, Wojtalewicz Jarosław)

Śmiało można stwierdzić, że Janusz Rewiński to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w polskim show-biznesie. Aktor odnosił sukcesy zarówno na scenie estradowej, jak i w filmach pełnometrażowych.

Zagrał między innymi w "Zmiennikach", "Podróżach Pana Kleksa" oraz "Rysiu". Widzowie jednak najbardziej kojarzą go z roli gangstera Stefana "Siary" Siarzewskiego w filmach "Kiler" i "Kiler-ów 2-óch".

Jego talent komediowy można było podziwiać m.in. przy okazji występów w kabarecie Tey Zenona Laskowika i Bohdana Smolenia oraz w Kabarecie Olgi Lipińskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 26-letnia dziewczyna Żabsona o zarobkach i inwestycjach: "Mam już cztery działki"

Mężczyzna nie jest stałym bywalcem celebryckich imprez - na próżno szukać go na ściankach. Bardzo rzadko rozmawia również z mediami. W jednym z wywiadów przyznał, że prowadzi samotniczy tryb życia.

Wraz z upływem czasu czuję coraz mniejszą potrzebę kontaktu z ludźmi, znajomymi i nieznajomymi. Nie szukam nowych znajomości, chyba jestem już samotnikiem. Bardzo dobrze się czuję sam. W tym wieku na szczęście nie potrzebuję kontaktu z rodziną. Moi synowie mnie nie widzą miesiącami. Im to nie jest potrzebne i ja im nie jestem potrzebny - powiedział w rozmowie z twórcami programu "Szykowne rozmowy".

Szczere wyznanie Janusza Rewińskiego. "Moja kariera..."

Co ciekawe obecnie Janusz Rewiński zajmuje się rolnictwem. Kilkanaście lat temu kupił ziemię na mazowieckiej wsi Dzielnik koło Mińska Mazowieckiego.

Na 12 hektarach ziemi mam las, stawy rybne, łąki i pastwiska. Hoduję cztery konie, dziesięć owiec, cztery kozy, kury i kaczki. Koszę łąki, suszę siano, wycinam gałęzie, zabezpieczam sobie opał, drewno na zimę - wyliczał w rozmowie z wp.pl.

Z kolei w rozmowie z ShowNews.pl opowiedział, skąd wzięła się decyzja o wyprowadzce na wieś. Zdradził również, jak doszło do tego, że stał się znany na całą Polskę.

Dlaczego wyprowadziłem się na wieś? Mam w genach kozackość, chcę być wolny. Moja kariera to przypadek - wyjawił.
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić