Reżyser festiwalu w Opolu zwyzywał Dodę. Oto konsekwencje

49

Na kilka dni przed rozpoczęciem festiwalu w Opolu wybuchł ogromny skandal. Doda w mediach społecznościowych ze łzami w oczach opowiedziała o zachowaniu reżysera, który pracował przy jej show. Telewizja Polska zareagowała na słowa Dody i w sieci umieszczono przeprosimy Mikołaja Dobrowolskiego. Jednak na tym nie koniec.

Reżyser festiwalu w Opolu zwyzywał Dodę. Oto konsekwencje
Doda (AKPA)

Doda podczas Festiwalu w Opolu ma wystąpić pierwszego dnia imprezy, czyli 9 czerwca. Swoje wokalne możliwości pokaże podczas koncertu "Wielka Gala - Od Opola do Opola". Jednak niespodziewanie występ gwiazdy stanął pod dużym znakiem zapytania.

To wszystko ze względu na sytuację, która miała miejsce podczas próby wokalistki. Piosenkarka została skandalicznie potraktowana przez reżysera koncertu, o czym poinformowała na swoim Instagramie.

Jestem tak roztrzęsiona, że to jest po prostu koniec, nie? Skończyliśmy nagrywać wizualizacje do Opola. Jest tak okropna atmosfera. Reżyser przyszedł i ani "dzień dobry", ani "pocałuj mnie w d**ę". Od początku negatywnie nastawiony. Mówi do mnie: wy*******aj. Odp****ol się, rób sobie sama festiwal - wyznała Doda na swoim Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Patricia Kazadi rozpływa się nad Mariną! "To wspaniała mama. Jest oddana Liamowi"
Nie wiem, czy zrobię to Opole (...) Nie mogę w takich warunkach pracować. Zbuntował całą ekipę TVP przeciwko mnie (...) Bardzo chcę zrobić ten festiwal, przygotowaliśmy się wszyscy na maksa, bardzo nam zależy, ale nie da się w takiej atmosferze... Nie mam siły - komentowała.

Przeprosiny Mikołaja Dobrowolskiego

Z informacji przekazanych przez "Fakt", wynika, że piosenkarka i reżyser koncertu "Debiut" Mikołaj Dobrowolski wyjaśnili sobie całe zajście.

Artystka i reżyser Opola dogadali się i występ Dody nie jest zagrożony. Piosenkarka i Dobrowolski wytłumaczyli sobie animozje i doszli do porozumienia - powiedziała "Faktowi" osoba z produkcji.

Później na oficjalnym profilu TVP ukazały się przeprosiny Mikołaja Dobrowolskiego.

"Dodo, jest mi bardzo przykro, że poniosły mnie emocje podczas wspólnej pracy przy jednym z twoich najważniejszych recitali na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Będzie to bardzo dobry show, a cała sytuacja nie powinna mieć miejsca. Tylko pozytywne emocje. Przepraszam, Mikołaj Dobrowolski" - czytamy w nich.

TVP zmieniło reżysera show Dody

Jednak to nie koniec zawirowań w tej sprawie. Jak informuje "Plotek", powołując się na osobę z ekipy Dody, TVP postanowiła zastąpić Michała Dobrowolskiego. Reżyser będzie odpowiedzialny za koncert "Debiuty", ale już nie za show Dody.

Występ Doroty Rabczewskiej wyreżyserować ma Beata Szymańska. Obie panie współpracowały już ze sobą przy programie "Szansa na sukces".

Pani dyrektor była zbulwersowana. Oficjalnie przeprosiła Dodę w imieniu całego TVP. Powiedziała, że nie ma zgody na obrażanie kobiet i wulgarne odzywki w Telewizji Publicznej. Wymieniła reżysera show Dody na Beatę Szymańską, która reżyserowała "Szansę na sukces" i z którą Doda ma super kontakt - powiedziała "Plotkowi" osoba z ekipy Dody.
Cała ekipa odczuła ulgę i dołoży wszelkich starań, żeby nie zmarnować pracy, którą włożyli w show - dodała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić