Roksana Węgiel nie ma czasu na naukę. Tak mówi o studiach

41

Roksana Węgiel rozwija swoją karierę muzyczną. To sprawiło, że nauka zeszła na zdecydowanie dalszy plan. Celebrytka nie kryje się z tym, że w najbliższym czasie nie zamierza ubiegać się o wykształcenie wyższe.

Roksana Węgiel nie ma czasu na naukę. Tak mówi o studiach
Roksana Węgiel (AKPA)

Pierwsze kroki w branży muzycznej Roksana Węgiel zaczęła stawiać niespełna pięć lat temu. Wtedy była naprawdę młodziutka - nie miała nawet trzynastu lat!

W "The Voice Kids" Węgiel opiekowała się Edyta Górniak. To właśnie pod jej okiem Roxie szlifowała talent. Szło jej znakomicie. W lutym 2018 roku wygrała pierwszą edycję popularnego show.

Później jej kariera zaczęła nabierać rozpędu. Niestety, muzyczne poczynania sprawiły, że z tygodnia na tydzień miała coraz mniej czasu na naukę. Węgiel chce zdać maturę, ale o studiach na razie nie myśli.

Moja szkoła odbywa się tak, że mam indywidualny tok nauczania. Niezmiennie to trwa od trzech lat. Niezmiennie tym samym trybem idę. To jest bardzo dobre dla mnie, bo jestem w stanie sobie wszystko nadrobić i dogadać się z nauczycielami terminowo, żeby mi to wszystko pasowało, bo mnie bardzo często nie ma. Trochę mi to przeszkadza, nie będę ukrywać. Wiem, że to gdzieś tam jest ważne, no muszę się uczyć. Takie mam podejście, po prostu chcę zdać tę maturę - powiedziała Pudelkowi.

Roksana Węgiel: Mogę iść na studia nawet na starość

Szkoła obecnie nie jest dla niej priorytetem. Skupia się na rozwoju wokalnym, ale i na tym, by... urządzić się pod Warszawą. W samej stolicy nie chciałaby mieszkać.

Nie planuję tutaj nigdy zamieszkiwać na stałe. Rozpatruję, jeśli już, to dom pod Warszawą, żeby to nie było samo centrum. Ogólnie mam takie życie, że cały czas się dużo dzieje. Na razie nie potrzebuję tutaj pchać się do Warszawy na siłę. Bodźców mi wystarczy w życiu. Na spokojnie. Na razie sobie tak żyję. Na studia się nie wybieram na pewno od razu, ale jak będę miała maturę, to przecież mogę iść na studia nawet na starość - podsumowała.
Zobacz także: Dlaczego Oliwia Bieniuk coraz rzadziej bryluje na ściankach?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić