Rozenek u Vegi w scenach seksu. Majdan komentuje - postawił jeden warunek

132

Małgorzata Rozenek debiutuje na kinowym ekranie odważną rolą. W filmie Vegi zobaczymy kilka gorących scen z jej udziałem. Jak reaguje na to Radosław Majdan? Zdradził, że postawił jeden warunek.

Rozenek u Vegi w scenach seksu. Majdan komentuje - postawił jeden warunek
Małgorzata Rozenek w objęciach Wojtka Sikory na planie filmu "Miłość, sex & pandemia" (Materiały prasowe)

W piątek 4 lutego do kin wchodzi najnowszy film Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia". Poza Anną Muchą, Zofią Zborowską i Weroniką Lesiak w jedną z głównych ról kobiecych wcieliła się Małgorzata Rozenek. Jej postać, fotoreporterka Nora, złakniona jest tytułowej miłości. Widzowie zobaczą, jak szuka jej w ramionach bohatera granego przez Wojciecha Sikorę.

Na ekranie zobaczymy kilka pikantnych scen z udziałem Małgorzaty Rozenek. Jak na udział żony w tak odważnym, filmowym projekcie zareagował Radosław Majdan?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan: "Ćwiczę swoje role z Radosławem"

W rozmowie z Plotkiem, mąż Rozenek przyznał, że nie ma problemu z oglądaniem miłosnych uniesień partnerki na ekranie. Miał jednak jeden warunek dotyczący ekranowego partnera ukochanej.

Niezależnie, jak to zabrzmi, zawsze jestem spokojniejszy, jak jest to twój dobry kolega, porządny, wrażliwy człowiek i dobry aktor – wyznał były piłkarz polskiej reprezentacji.

Przypomnijmy, że w intymnych scenach na ekranie towarzyszy Małgorzacie Rozenek 35-letni Wojciech Sikora, aktor znany m.in. z seriali "Na Wspólnej", "Przepis na życie" czy "Czas honoru", a prywatnie kolega Majdana.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić