aktualizacja 

Niepokój przyszłego króla. William boi się, że Harry wszystko ujawni

11

Książę William obawia się, że jego rozmowy z Harrym trafią do programu Netfliksa. Jak donoszą źródła, przyszły król nie ufa bratu i sceptycznie podchodzi do jego udziału w Platynowym Jubileuszu królowej Elżbiety.

Niepokój przyszłego króla. William boi się, że Harry wszystko ujawni
Książę William nie ufa bratu. Boi się, że Harry ujawni ich rozmowy Netfliksowi (GETTY, 2021 Getty Images)

Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety II zaplanowany jest na pierwsze dni czerwca. Wydarzenie ma uczcić 70. lat panowania brytyjskiej monarchini, która pobiła rekord wśród wszystkich brytyjskich rządzących.

W oficjalnych obchodach Platynowego Jubileuszu nie wezmą udziału dwaj najbardziej kontrowersyjni mężczyźni z rodu. Chodzi o wnuka i syna Elżbiety II: Harry'ego i Andrzeja. Mimo to, młodszy brat Williama ma pojawić się wtedy w Pałacu, co zbudziło niepokój przyszłego króla.

Książę William obawia się, że jego prywatne rozmowy z bratem trafią na Netfliksa. Meghan i Harry są bohaterami filmu dokumentalnego, który ma pojawić się na słynnej platformie. Podążająca za nimi ekipa filmowa martwi męża Kate Middleton.

William chce porozmawiać z Harrym, aby spróbować załagodzić przepaść między nimi, ale obawia się, że rozmowa trafi do Netfliksa, programu, który prowadzi Oprah Winfrey lub do nadchodzącej książki Harry'ego - wyznaje źródło "The Sun".

Bracia ostatni raz widzieli się w lipcu, podczas odsłonięcia pomnika w Pałacu Kensington ku pamięci ich matki, księżnej Diany. Wtedy źródła podawały, że "wściekły" książę William nie chciał uczestniczyć w tym wydarzeniu po wywiadzie z Oprah Winfrey w marcu zeszłego roku.

Doradcy królowej podobno planują uniemożliwić ekipie Netfliksa filmowanie w pałacu podczas jakichkolwiek wydarzeń jubileuszowych. Mówi się też, że uwaga zostanie skupiona na ekipę telewizyjną, a nie na obchody Platynowego Jubileuszu.

Zobacz także: Relacje Diany z brytyjską rodziną królewską. Szczere zwierzenia w biografii ''królowej ludzkich serc''
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić