BOB| 

Rzeźniczak ma problem. Była dziewczyna ujawni całą prawdę?

Jakub Rzeźniczak kilka dni temu poślubił Paulinę Nowicką. Sielanka została zakłócona przez byłą dziewczynę piłkarza. Ewelina Taraszkiewicz jest gotowa na wojnę.

Rzeźniczak ma problem. Była dziewczyna ujawni całą prawdę?
Na zdjęciu: Ewelina Taraszkiewicz (Instagram)

Jakub Rzeźniczak w ostatnich miesiącach przeżywał huśtawkę nastrojów. Wszystkich poruszyła śmierć jego synka Oliwiera, u którego zdiagnozowano rzadkiego guza na wątrobie. Piłkarz Wisły Płock już wtedy układał sobie życie z inną kobietą.

36-latek znacznie wcześniej rozstał się z Magdaleną Stępień, czyli mamą zmarłego Oliwiera. Dziś jego serce należy do Pauliny Nowickiej. Zawodnik Wisły Płock stracił dla niej głowę, a kilka dni temu pochwalił się, że w Miami poślubił aktualną partnerkę.

Ta informacja wywołała duże poruszenie. W końcu głos zabrała była dziewczyna Rzeźniczaka. Tym razem nie jest to Magdalena Stępień, a Ewelina Taraszkiewicz. Z nią także Kuba doczekał się dziecka i tutaj pojawia się problem.

Chce być jak Paulina Smaszcz

Taraszkiewicz ujawniła, że były reprezentant Polski nie utrzymuje kontaktów z córką Inez. To może dziwić, bo w przeszłości to piłkarz żalił się, iż matka utrudnia mu kontakt z dzieckiem. Prawda rzekomo jest zupełnie inna.

Tych kontaktów nie ma. Wszyscy zapewne pamiętają, jak mnie oskarżał, iż go alienuję. W związku z tym sama wniosłam do sądu o uregulowanie kontaktów. Ojciec w życiu dziecka jest ważny i potrzebny. Sąd przychylił się do mego wniosku. (...) Do tej pory udało mu się pojawić aż raz. Zawsze miał wymówkę. Ma mecze, treningi, podróże zagraniczne, potem tłumaczył się chorobą Oliwierka - mówi Ewelina dla serwisu jastrzabpost.pl.

Mama Inez jest mocno rozżalona zachowaniem Rzeźniczaka. Przyznała, że jest gotowa na wszystko i nie wyklucza otwartej wojny. Stać ją nawet na to, aby prać brudy, jak ostatnio robiła to w mediach Paulina Smaszcz, która dzieliła się pretensjami wobec byłego partnera - Macieja Kurzajewskiego.

Jeśli ktoś rozpoczyna ze mną wojnę, to lecę na całego. Materiału dowodowego mam bardzo dużo na bardzo dużo tematów. (...) Sama tego nie zacznę, (...) natomiast jeśli przyjdzie co do czego, to będzie wojna na całego. Będziecie mieli aferę à la Paulina Smaszcz - napisała Taraszkiewicz na Instagramie.

Co na to wszystko Jakub Rzeźniczak? Portal plotek.pl skontaktował się ze sportowcem, ale ten powiedział jedynie, że nie będzie komentować zarzutów swojej byłej dziewczyny.

Zobacz także: Zimowa fala uchodźców z Ukrainy? Ekspert nie ma wątpliwości
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić