aktualizacja 

Sebastian Karpiel-Bułecka wrócił do wyuczonego zawodu. Szykuje nowy biznes

11

Muzyka musi poczekać na lepsze czasy uznał lider Zakopower, który wraca do wyuczonego zawodu. Niewielu wie, kim jest z wykształcenia.

Sebastian Karpiel-Bułecka wrócił do wyuczonego zawodu. Szykuje nowy biznes
Sebastian Karpiel-Bułecka stawia na nowy biznes niezwiązany z muzyczną branżą (ONS)

W ostatnich miesiącach Sebastian Karpiel-Bułecka, podobnie jak wielu artystów, został uziemiony z powodu lockdownu. Koronawirus i związane z nim obostrzenia szczególnie mocno uderzyły w artystyczną branżę. Przepadły zaplanowane koncerty, a wraz z nimi gaże dla artystów. Lider zakopiańskiej kapeli postanowił zmienić źródło dochodu i zacząć działać w branży, w której wykształcił się na studiach. Niewiele osób wie, że Karpiel-Bułecka jest architektem. Do tej pory projektował na własny użytek np. dom w górach dla swojej rodziny. Ma też jednak inne zamówienia.

Sebastian Karpiel-Bułecka. Czym zajmuje się poza muzyką?

Cały czas projektuje. Kreśli te swoje projekty, nawet jak jedziemy na koncert, a najczęściej po koncercie, kiedy potrzebuje wyciszenia. On cały rok ma zamówienia - zdradził "Rewii" współpracownik wokalisty.

Nowe biznes. Karpiel-Bułecka planuje otworzyć własne biuro architektoniczne i rozkręcić biznes, który nie jest związany z artystyczną branżą.

Chce zacząć od biura w Krakowie, gdzie skończył studia, a w przyszłości chciałby mieć filię w Warszawie - czytamy w tygodniku.

Ostatnie miesiące lider Zakopower spędził w domu, opiekując się dziećmi. Jego żona, Paulina Krupińska zaczęła nową pracę jako prowadząca "Dzień dobry TVN". Niebawem, jeśli biznesowe plany muzyka wypalą, małżonkowie będą musieli wrócić do dzielenia domowych obowiązków. Nowa firma wymaga zaangażowania.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić