o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Sebastian Karpiel-Bułecka wrócił do wyuczonego zawodu. Szykuje nowy biznes

8
Podziel się

Muzyka musi poczekać na lepsze czasy uznał lider Zakopower, który wraca do wyuczonego zawodu. Niewielu wie, kim jest z wykształcenia.

Sebastian Karpiel-Bułecka wrócił do wyuczonego zawodu. Szykuje nowy biznes
Sebastian Karpiel-Bułecka stawia na nowy biznes niezwiązany z muzyczną branżą (ONS)
bEDEGXAR

W ostatnich miesiącach Sebastian Karpiel-Bułecka, podobnie jak wielu artystów, został uziemiony z powodu lockdownu. Koronawirus i związane z nim obostrzenia szczególnie mocno uderzyły w artystyczną branżę. Przepadły zaplanowane koncerty, a wraz z nimi gaże dla artystów. Lider zakopiańskiej kapeli postanowił zmienić źródło dochodu i zacząć działać w branży, w której wykształcił się na studiach. Niewiele osób wie, że Karpiel-Bułecka jest architektem. Do tej pory projektował na własny użytek np. dom w górach dla swojej rodziny. Ma też jednak inne zamówienia.

Sebastian Karpiel-Bułecka. Czym zajmuje się poza muzyką?

Cały czas projektuje. Kreśli te swoje projekty, nawet jak jedziemy na koncert, a najczęściej po koncercie, kiedy potrzebuje wyciszenia. On cały rok ma zamówienia - zdradził "Rewii" współpracownik wokalisty.

Nowe biznes. Karpiel-Bułecka planuje otworzyć własne biuro architektoniczne i rozkręcić biznes, który nie jest związany z artystyczną branżą.

bEDEGXAT
Chce zacząć od biura w Krakowie, gdzie skończył studia, a w przyszłości chciałby mieć filię w Warszawie - czytamy w tygodniku.

Ostatnie miesiące lider Zakopower spędził w domu, opiekując się dziećmi. Jego żona, Paulina Krupińska zaczęła nową pracę jako prowadząca "Dzień dobry TVN". Niebawem, jeśli biznesowe plany muzyka wypalą, małżonkowie będą musieli wrócić do dzielenia domowych obowiązków. Nowa firma wymaga zaangażowania.

bEDEGXAZ
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDEGXBu
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(8)
Aggara
rok temu
Dobrze być wykształconym muzykiem w dobie kryzysu nie czeka na pomoc państwa. Brawo jest pan przykładem dla niby elity z branży jest pan super Lubie słuchać pana muzyki
g423qgf
rok temu
nie rozumiem jak można płakać po 3 miesiącach ze nie ma z czego życ. nie odkładał nic do skarpety przez te lata? z koncertów chyba nie miał 1500 miesięcznie hę??
ja też
rok temu
ale i sensacja,niech odpracuje studia ,które mu Państwo zafundowało
bEDEGXBv
eurowizjon
rok temu
No i dobrze i chyba jedna z najlepszych decyzji tego artysty(?) - ulga dla naszych uszy..........przecież tego artysty słuchać się nie dało...kto pamięta eliminacje do Eurowizji ? uff...... powodzenia życzę w nowym zawodzie :)
Donald
rok temu
To dobrze bo śpiewanie słabo mu wychodzi
pawel
rok temu
Bułecka wraca do wypasu łowiecek na hali ...
Wisns
rok temu
Dobrze im tak krocie zaśpiewanie elo
Ich
rok temu
Pani Anita Lipnicka powinna to przeczytać. Facet nie płacze, tylko wziął się do roboty. Szacun
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić