Sekret córki Cezarego Pazury. Wyznała to w "Dzień Dobry TVN"

8

Anastazja Pazura wyznała w trakcie programu "Dzień Dobry TVN", że zmagała się ze sporymi kompleksami. W końcu wpadła na pomysł, jak sobie z nimi poradzić. Złotym środkiem na ten kłopot okazała się sztuka.

Sekret córki Cezarego Pazury. Wyznała to w "Dzień Dobry TVN"
Anastazja Pazura, Cezary Pazura (AKPA)

Anastazja Pazura zajmuje się grafiką i nie ukrywa, że uwielbia swoją pracę. Wcześniej córka Cezarego Pazury napotykała różne życiowe trudności. Miała dość poważny problem.

Wstydziłam się swojej twarzy, wstydziłam się uszu, włosów. Tak właściwie, w pewnym momencie, to wstydziłam się całego swojego wizerunku, więc stwierdziłam, że muszę wejść głębiej i zobaczyć, o co tak naprawdę mi chodzi - powiedziała Anastazja Pazura w "Dzień Dobry TVN".

Oryginalna wystawa Anastazji Pazury

Córka popularnego aktora spotykała się z różnymi kobietami, które wyznały jej, że mają podobny problem. Właśnie wtedy wpadła na pomysł stworzenia wystawy z obrazami przedstawiającymi kobiece ciała. Zadbała o to, by działa były bardzo różnorodne.

Aktualna żona Cezarego Pazury oceniła, że to bardzo odważny krok Anastazji. Edyta Pazura podkreśliła ponadto, że wcześniej artystka wstydziła się tego, czym się interesuje, a teraz to pokazuje.

Pod wrażeniem inicjatywy córki był Cezary Pazura. Na temat wystawy szczerze wypowiedział się w "Dzień Dobry TVN".

Ta wystawa była dla mnie zaskoczeniem, bo to jest coś nowego, coś czego nie widziałem - mówił Pazura w "DDTVN".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić