aktualizacja 

Sensacyjne plotki o Lewandowskich. Rozwód? Trenerka wymownie komentuje

91

Totalnie szokujące plotki obiegły niemieckie media. "Bild" donosi, że Anna i Robert Lewandowscy... rozwiodą się jeszcze w tym roku! Co na to żona najlepszego polskiego piłkarza? Zareagowała z uśmiechem.

Sensacyjne plotki o Lewandowskich. Rozwód? Trenerka wymownie komentuje
Anna i Robert Lewandowscy (Instagram)

Takich plotek nie spodziewał się chyba nikt. Do tej pory Anna i Robert Lewandowscy uważani byli bowiem za zgrany duet i raczej nie było takich, którzy wątpiliby w ich wspólną przyszłość.

W mediach społecznościowych można znaleźć wiele wspólnych zdjęć państwa Lewandowskich. Mają dwie córeczki, często spędzają razem czas i nic nie wskazywało na kryzys.

Tymczasem "Bild" zapowiedział, że rozwiodą się jeszcze w tym roku. Fani tej sportowej pary z pewnością byli w wielkim szoku po przeczytaniu tych medialnych rewelacji. Jaka jest prawda, co na to Anna Lewandowska?

Rozwód Lewandowskich?! Szokujące doniesienia tabloidu

Niemiecki tabloid uważa, że Lewandowscy mieliby się rozstać ze względu na sprawy biznesowe. Wszystko wskazuje jednak na to, że to... plotki wyssane z palca. Doniesienia w rozmowie z mpress.pl krótko, ale wymownie skomentowała Anna Lewandowska.

Noo, nie pierwszy, nie ostatni raz - podsumowała żartobliwie trenerka.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić