aktualizacja 

Skandal w Top Model". Matka ofiary zabrała głos. Bardzo mocne słowa

11

Dominic D'Angelica postanowił raz jeszcze odnieść się do ostatnich wydarzeń. Podziękował fanom za wsparcie, jakie kierują w jego stronę. Zaznaczył też, że jest niewinny. Zupełnie innego zdania jest matka domniemanej ofiary modela.

Skandal w Top Model". Matka ofiary zabrała głos. Bardzo mocne słowa
Dominic D'Angelica (Instagram)

Dominic D'Angelica został usunięty z polskiego Top Model tuż przed finałem. Wszystko dlatego, że wypłynęły szokujące informacje na jego temat. Dominic był w przeszłości skazany za seks z nieletnią.

Po wycieku tej informacji spadła na niego lawina krytyki. Byli jednak też tacy, którzy próbowali i nadal próbują go wspierać. W piątkowy wieczór Dominic podziękował za płynące w jego kierunku ciepłe słowa. Zaznaczył też, że jest niewinny i zapowiedział, że wkrótce powie więcej.

Na reakcję matki domniemanej ofiary Dominika nie trzeba było długo czekać. Zamieściła na Facebooku post, w którym mocno w niego uderza. Pisze też o jednym z ważnych dowodów.

#iamdominicdangelica znów tu jesteśmy. Więc twój brat #iamstefendangelica podpisał się na pośladkach mojej córki (dowód nr 29), który musiałam zidentyfikować na stanowisku świadka wraz z napisami innych ludzi na różnych częściach zgwałconego ciała mojej córki. Po czym pojawiasz się w mediach społecznościowych i próbujesz manipulować ludźmi, mówiąc: 1. Nie zrobiłeś tego!; 2. To był jeden z najtrudniejszych okresów w Twoim życiu!; 3. Jesteś bardzo wdzięczny wszystkim, którzy okazywali Ci tak wiele miłosernego wsparcia i jak wiele to dla Ciebie znaczy w tym trudnym czasie! Więc jesteś OFIARĄ!!! - pisze Jamela Williams.

"To żałosne"!

Williams nie szczędziła mocnych słów. Zagroziła, że podzieli się z mediami dowodami, które obciążają Dominika. "Może prześlę wszystkim portalom newsowym, magazynom itp. wideo mojej córki w dniu gwałtu i zorganizuję wystawę fotograficzną zdjęć podpisu twojego brata na ciele mojej córki ... w ten sposób cały świat będzie mógł zobaczyć i usłyszeć płacz przerażonej ofiary, która ma zniszczone życie po tym, co TY JEJ ZROBIŁEŚ. Może powinnam opublikować przesłuchanie kryminalistyczne, opisujące ze strasznymi szczegółami słowo po słowie rolę, jaką odegrałeś w tym gwałcie" - podkreśla Jamela.

To żałosne, że "kontaktujesz się” ze swoimi anonimowymi "fanami", jakbyś był taki ważny dla tych młodych ludzi. Tak bardzo potrzebujesz uwagi. Zmuszasz mnie do reagowania za każdym razem, gdy otwierasz usta, ponieważ wszystko, co mówisz, to kłamstwo, manipulacje i oszustwa - grzmi Williams.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić