Skiba ostro zażartował z Terleckiego. Wystarczył pretekst

47

Oj, ostro zadrwił z Ryszarda Terleckiego Krzysztof Skiba, nawiązując do hipisowskiej przeszłości wicemarszałka sejmu z PiS. Internauci pokładają się ze śmiechu.

Skiba ostro zażartował z Terleckiego. Wystarczył pretekst
Skiba zadrwił z Terleckiego (AKPA, kapif)

O Krzysztofie Skibie, który jakiś czas temu związał się z młodszą partnerką, Karoliną Kempińską, rozpisują się ostatnio tabloidy i plotkarskie portale. Lider Big Cyc przykuwa jednak uwagę mediów nie tylko za sprawą swojej nowej miłości, ale i ostrego poczucia humoru. Tym ostatnim dzieli się nie tylko w swoich stand up'ach, ale przede wszystkim w mediach społecznościowych.

To m.in. na swoim instagramowym profilu Skiba prezentuje żarty wyśmiewające absurdy codzienności czy wpadki polityków. Ostatnio dosadnie zadrwił z wicemarszałka Ryszarda Terleckiego, a pretekstem było... wstąpienie Finlandii do NATO.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Skiba zapytany o PiS. Artysta "rozjechał" partię Kaczyńskiego

Lider zespołu Big Cyc, nawiązując do słynnej hipisowskiej przeszłości polityka PiS, tak skomentował wstąpienie Finlandii w szeregi paktu północnoatlantyckiego:

"Wielkie mi halo, że Finlandia weszła do NATO. W barku u Terleckiego zawsze była i to z butaprenem" - napisał na swoim Instagramie Skiba, rozbawiając internautów.

Przypomnijmy, że Ryszard Terlecki, dziś jeden z najbardziej wpływowych polityków w otoczeniu prezesa PiS, ma za sobą niezwykle burzliwą młodość. Dziś przedstawiciel wyjątkowo konserwatywnej partii w latach 60. był hipisem, który nie stronił od używek.

Psa, bo taką wśród przyjaciół miał ksywkę Terlecki, szczegółowo opisała w swojej biografii "Podwójna linia życia" Kora. Na łamach książki wokalistka wspominała m.in. o wspólnym wąchaniu kleju z późniejszym politykiem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić