"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam ostro do Joanny

1

Relacje Adama i Joanny ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" były bardzo trudne. Pod koniec 4. edycji tego programu para się rozstała. Teraz między byłymi partnerami mocno zaiskrzyło.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam ostro do Joanny
Adam Miciak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". (Instagram.com)

Po emisji telewizyjnego show Adam przyjął falę hejtu. Internauci oceniali, że absolutnie nie powinien traktować Joanny tak, jak to robił. Sytuacji nie poprawiło to, że mężczyzna znalazł nową partnerkę, która jest z nim w ciąży.

Zainteresowanie Joanną i Adamem wciąż jest spore. Ostatnio między nimi zrobiło się gorąco. Adam wybuchł na Instagramie po tym, jak Joanna zabrała głos w serwisie Party.

Joanno! Jeżeli chodzenie do plotkarskich pisemek i portali sprawia Tobie przyjemność, to proszę bardzo - chodź. Wiedz jedno. Ja sobie nie życzę, abyś wypowiadała się więcej na mój temat. Ja zakończyłem udział w programie z dniem ostatnich nagrań i nie mam zamiaru czytać i słuchać po prawie 2 latach tych bredni. Ja mam ciekawe i szczęśliwe życie, i to jest najważniejsze i nie wracam do tego co było kiedyś. Jeśli ty tak nie masz, nie potrafisz sobie ułożyć życia i czerpać z niego jak najwięcej, to współczuję - napisał Adam.

To jeszcze nie wszystko. "Jeszcze jedno. Jak już tak lubisz spacerować po tych wszystkich plotkarskich mediach, to, zamiast wypowiadać się o mnie, poopowiadaj, jak to było naprawdę. Ile kłamstwa i ustawień było podczas całego tego show. Telewizja pokazała to, co chciała pokazać, i każdy o tym rozsądny człowiek wie" - dodał mężczyzna.

Adam do Asi: "Zajmij się sobą"

Moje osoba została pokazana tak, jak została. Trudno. Jak widać przeżyłem te wszystkie wypociny ludzi niskiego poziomu, którzy odwagą błyszczą tylko przed klawiaturą w domowym zaciszu. Ale nic nie dzieje się bez przyczyny i tyle w temacie. Dlatego, Joanno... Jesteś już dorosła, zajmij się sobą i bądź szczęśliwa - podsumował Adam.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić